Відповідь на COVID-19

Відповідь на COVID-19

 

Світова економіка у кризі. Це відчувають усі сфери, але особливо важко культурі та креативним індустріям. Ми обираємо не стояти осторонь і запускаємо чотири нові грантові програми, що підтримають організації та спеціалістів зі сфери фінансово і знаннями.

Якщо вам потрібна порада щодо залучення аудиторії у цифровому просторі від спеціалістів з інших сфер, якщо ви не впевнені, як керувати командою з дому, якщо ви хочете створити новий культурний проєкт в онлайні та якщо вам просто не вистачає грошей на оренду — ці гранти для вас.

Хататон Hack the Culture

Разом з Goethe-Institut в Україні та за підтримки Посольства Німеччини в Україні ми запускаємо онлайновий ідеятон. Понад 1 000 учасників генеруватимуть нові бізнесмоделі, формати співпраці та можливості для проведення подій, що допоможуть організаціям зі сфери культури пережити кризу. Митці, культурні менеджери, підприємці та IT-спеціалісти об’єднаються, щоб врятувати мистецтво.

Три команди, що запропонують найцікавіші рішення отримають гранти у 3 000 євро. Усі учасники, що ввійдуть до пів фіналу, зможуть допрацювати ідеї та податися на гранти у 25 000 євро після хататону.

Інфраструктурні гранти

Цей грант допоможе з позаплановими витратами на техніку та регулярними виплатами працівникам і орендодавцям, на які вам не вистачає грошей через економічні наслідки карантину. Використайте грант на покупку комп’ютерів та програмного забезпечення, щоб відновити роботу організації, спілкуватися з аудиторією в онлайні та облаштувати домашні офіси для працівників. Громадські організації також можуть виплачувати зарплати та покривати оренду з гранту.

Цифрові гранти співпраці

Перетворіть кризу на можливість: подайтеся на цей грант, щоб утілити експериментальний цифровий формат співпраці з колегами з ЄС та Великобританії. Ми чекаємо на інноваційні та креативні ідеї, що додадуть нашим грантам співпраці новий, цифровий, вимір.

Онлайновий університет

Карантин звільнив час для навчання та професійного розвитку. Щоб ви провели карантин продуктивно, ми зробили підбірку онлайнкурсів та створили стипендії, що розіграємо серед студентів, які пройшли курс. Обирайте один із 17 курсів Coursera або 7 курсів Prometheus вже зараз та слідкуйте за оновленнями — підбірка варіантів ставатиме більшою.

Це для тебе!

Обирайте можливість для себе і подавайтеся!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.