Гранти на переклад

Гранти на переклад

 

Ми за діалог: між людьми, народами, країнами. Щоб сприяти діалогу між громадянами України і ЄС та між українцями і представниками нацменшин, ми створили гранти на переклад. 

Гранти покривають частину витрат на переклад книжки — ви можете отримати до 4 000 євро. Використайте їх для оплати роботи перекладача, передачі прав, дизайну книги, друку накладу і маркетингових заходів для популяризації новинки. Усе — заради того, щоб в українських книгарнях з’явився ширший асортимент перекладів, а читачі з Європи ліпше знали українських авторів.

Ми будемо повідомляти про можливості отримати гранти на переклад двічі на рік: весною та восени. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити!

Це — для визначних художніх і науково-популярних книжок

Перекладайте книжки, в які вірите. Перекладайте художню літературу: романи, поезію, драму. Перекладайте нонфікшн: книжки про мистецтво, з освітньої тематики, медицини, соціального підприємництва, медіа та роботи з молоддю. 

Це — для підтримки мовного розмаїття

Ми підтримуємо переклади більш ніж 50 мовами країн ЄС і національних меншин України. Можна перекласти книгу однієї з них на українську або українську книжку — мовою ЄС.

Це — для видавців з України, Великої Британії та ЄС

Ми приймаємо заявки від тандемів видавництво–перекладач. Так само автор може запропонувати видавництву свою кандидатуру на грант. Ми підтримуємо і молодих, і досвідчених учасників, але для нас важливо, щоб ви мали кілька опублікованих книжок. 

Це для тебе!

Обирайте можливість для себе і подавайтеся!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили 18 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.