Інфраструктурні гранти

Інфраструктурні гранти

 

Інфраструктурні гранти фінансують обладнання, що допоможе культурним організаціям втілювати нові проєкти для спільноти міста. Прості речі, на які так часто не вистачає грошей: меблі, комп’ютери, акустичні системи, відеокамери, фотоапарати, мікрофони, програми для творчості та навчання. Матеріальні речі, що створять базу для піднесеного — сучасної культури.

Нова акустична система та мікрофон перетворять закинутий зал у сільській раді на базу для репетицій локальних гуртів та концертний майданчик, де місцеві слухатимуть музику у вихідні. Проєктор та зручні пуфи зроблять із офісу громадської організації сцену для лекцій від агентів змін та альтернативу вечірнього перегляду телевізору для містян. Віримо, що часто для таких перетворень бракує лише ресурсів, тож готові виділити до 10 000 євро вмотивованим громадським організаціям із чітким планом дій.

Ми проводимо конкурси для інфраструктурних грантів два рази на рік — весною та восени. Слідкуйте за нами у соцмережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для того, щоб зробити життя містян та селян більш насиченим

Ми підтримуємо ініціативи, створені з думкою про спільноту. Такі, що вирішують питання як провести дозвілля, додають нові місця на мапу подій міста, створюють можливості для творчості та поступу. Регіонам особливо не вистачає ресурсів для розвитку культури, тож перевагу отримають організації з областей.

Це для громадських організацій, що визначають культурне життя у своєму місті

Ми прагнемо підтримати організації, що багато важать для місцевої культури — допомогти їм робити ще більше та якісніше. Громадські організації зможуть придбати устаткування, щоб втілити новий амбіційний проєкт або вийти на новий рівень з поточними подіями.

Це для придбання речей, які допоможуть втілити не один важливий проєкт

Оберіть речі, що не один рік буде допомагати вам втілювати великі ідеї. Щось, універсальне та що постійно буде в ужитку. Наприклад, проєктор, з яким будете проводити кінопокази у дворику літніми вечорами й показувати презентації до лекцій про історію кіно.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.