Digital Labs: професіонали у сфері культури

Digital Labs: професіонали у сфері культури

 

Ми прагнемо, щоб у людей, які розвивають українську культуру, був доступ до найсвіжіших знань. Щоб вони знали, що відбувається у мистецькій сфері в Україні, та могли запозичити щось із досвіду ЄС та Великої Британії. Ми мріємо про простір, де лідери культури будуть знайомитися, працювати над проєктами та надихатися роботою більш досвідчених колег, і тому проводимо ці онлайн-лабораторії. 

Ви дізнаєтеся про ефективні рішення від практиків з ЄС, Великої Британії та України. Разом з іншими учасниками знайдете нові ідеї, придумаєте, як втілити їх у своїй роботі, та представите результат. Експерти будуть поруч, щоб скерувати та порадити. Автори найкращих проєктів отримають до 500 євро на професійний розвиток. 

Ми повідомляємо про нові конкурси для онлайн-лабораторій кілька разів на рік. Стежте за оновленнями в соцмережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для того, щоб дізнатися про європейську перспективу

Під час онлайн-лабораторії, окрім лекцій українських колег, ви можете послухати про досвід ЄС та Великої Британії. Дізнатися, як продюсують кіно на відомих студіях у Франції, як альтернативні театральні колективи з Німеччини збирають повні зали, як видавництва з Великої Британії оцінюють портфоліо іноземних ілюстраторів, та зрозуміти, як створювати спільні проєкти.

Це для навчання у професіоналів з ЄС, Великої Британії та України

У нас викладають практики, що побудували успішну кар’єру й мають цінні інсайди. Під час персональних менторських сесій ви зможете поставити запитання та почути думку експертів щодо свого проєкту. Щоб ви вільно спілкувалися з лекторами з ЄС та Великої Британії, ми запрошуємо перекладачів.

 

Це для того, щоб одразу застосувати знання на практиці

Ви створите проєкт, який зможете використати в роботі. Видавці дитячої літератури готували презентації про компанії для міжнародних книжкових ярмарків, ілюстратори оновлювали портфоліо, щоб залучити клієнтів з-за кордону, музичні менеджери працювали над річною стратегією розвитку проєкту. Для майбутніх онлайн-лабораторій ми підготували такі ж цінні практичні завдання.

Це для творчих: від режисерів театру до ілюстраторів

Ми організовуємо програми для фахівців з театрального мистецтва, музики, літератури, дизайну, моди, кіно, сучасного танцю, музейної та архівної справи, культурної спадщини, реставрації та інших секторів. Щоб подати заявку, потрібна мотивація і щонайменше три роки роботи в галузі.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.