Шукаємо партнерів

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.  

Ми фінансуємо стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також організовуємо дитячі та молодіжні табори, а також студентські обміни між університетами в межах України.

 

Шукаємо незалежного аудитора 

Шукаємо професійного аудитора, який оцінить діяльність House of Europe та дасть рекомендації для наступного раунду програми. 

Запрошуємо зацікавлених українців та іноземців читати детальний опис можливості та подаватися. Дедлайн — понеділок, 17 жовтня, 15:00 по Києву.

Детальний опис

Шукаємо бізнес-консультантів

Шукаємо досвідчених українських консультантів для Creative Business Survival Kit. Ваше завдання — допомогти нам відібрати креативні бізнеси, які найбільше потребують підтримки та зробити так, щоб вони не втрачали темп зростання навіть під час війни.

Уважно читайте умови та подавайтеся. Чекаємо на вашого листа до 27 листопада, 15:00 по Києву. 

Детальний опис

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.