Шукаємо партнерів

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.  

Ми фінансуємо стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також організовуємо дитячі та молодіжні табори, а також студентські обміни між університетами в межах України.

Щоб втілити ці проєкти у життя, ми шукаємо партнерів. Уважно читайте умови участі у конкурсах партнерів та подавайтеся. 

 

Шукаємо партнерів для мобільного павільйону

Шукаємо команди менеджерів, що на кілька тижнів приймуть у своїх містах мобільний павільйон. Ми завітаємо до вас, коли на вулиці буде тепло — між червнем та вереснем 2021 року. 

Мобільний павільйон стане нашим спільним проєктом: ми разом складемо програму, яка зацікавить місцевих жителів, та втілимо її у життя.

Якщо ви хочете прийняти у себе наше пересувне «представництво», уважно читайте деталі конкурсу та подавайтеся до 15:00 за київським часом 16 березня 2021 року. 

Деталі конкурсу 

Шукаємо партнера для поп-ап хабу

Шукаємо креативний простір у обласному центрі, який навесні 2022 року прийме у себе поп-ап хаб та фестиваль креативності House of Europe Festival. Це буде наш спільний проєкт: ми разом складемо програму, яка зацікавить місцеву спільноту, та втілимо її у життя.

Якщо ви хочете хочете тимчасово стати нашим регіональним «представництвом», уважно читайте деталі конкурсу та подавайтеся до 15:00 за київським часом 16 березня 2021 року. 

Деталі конкурсу

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.