Шукаємо партнерів

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.  

House of Europe фінансує стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також організовуємо дитячі та молодіжні табори, а також студентські обміни між університетами в межах України.

Для реалізації проектів House of Europe ми наразі шукаємо партнерів. Запрошуємо вас нижче ознайомитися з умовами участі в конкурсах партнерів та подати свою заявку через онлайн-платформу:

 

Подати заявку

Шукаємо:

Партнерів для реалізації поп-ап хабів House of Europe, в обласних центрах

House of Europe (“Дім Європи”) шукає локальних партнерів, щоб створити поп-ап хаби з метою розвитку креативного підприємництва в регіонах. Від листопада 2019 року до лютого 2022 року House of Europe організує поп-ап хаби в трьох обласних центрах України (одне місто на рік). Поп-ап хаби House of Europe — тимчасовий простір для інформаційних подій та навчання. Головне призначення хабів — поширення європейського досвіду з розвитку креативних індустрій. 

PS: Заявки приймаються з таких міст Донецької та Луганскої області як Краматорськ, Маріуполь та Сєвєродонецьк.

Дедлайн подачі документів — понеділок, 2 грудня 15.00.

Умови участі та детальна інформація: Партнери для реалізацїі поп-ап хабів House of Europe

Партнерів для розробки програм дитячих таборів House of Europe, в Києві та регіонах

House of Europe (“Дім Європи”) шукає партнерів для розробки програм для проведення дитячих таборів на території України для 50-100 дітей віком 11-13 та 14-16 років. Табори буде проведено у 2020, 2021 та 2022 роках. Тривалість кожного табору 2 тижні, перший планується у травні 2020 року. Табори будуть присвячені наступним цінностям: екологія (сталий розвиток), здоров’я, толерантність, інклюзія, демократія, інновації.

Дедлайн подачі документів — п'ятниця, 27 грудня 15.00.

Умови участі та детальна інформація: Партнери для розробки програм дитячих таборів House of Europe

Партнерів для проведення дитячих таборів House of Europe, в Києві та / або Київській області

House of Europe (“Дім Європи”) шукає локальних партнерів для проведення дитячих таборів у Києві або Київській області для 50 – 80 дітей віком 11-13 та 14-16 років. Два табори буде проведено у 2020 році, по одному табору у 2021 та 2022 роках. Тривалість кожного табору 2 тижні, перший планується у травні 2020 року.

Дедлайн подачі документів — п'ятниця, 27 грудня 15.00.

Умови участі та детальна інформація: Партнери для проведення дитячих таборів House of Europe, Київ / Київська область

Партнерів для проведення дитячих таборів House of Europe в регіонах, окрім Києва / Київської області

House of Europe (“Дім Європи”) шукає локальних партнерів для проведення дитячих таборів у Києві або Київській області для 60 – 100 дітей віком 11-13 та 14-16 років. Табори буде проведено у 2020, 2021 та 2022 роках. Тривалість кожного табору 2 тижні, перший планується у липні або серпні 2020 року.

Дедлайн подачі документів — п'ятниця, 27 грудня 15.00.

Умови участі та детальна інформація: Партнери для проведення дитячих таборів House of Europe, регіони

Партнерів для проведення тренінгу для аніматорів дитячих таборів House of Europe

House of Europe (“Дім Європи”) шукає партнерів проведення тренінгу для аніматорів в рамках підготовки дитячих таборів на території України для 50-100 дітей віком 11-13 та 14-16 років. Табори буде проведено у 2020, 2021 та 2022 роках. Тривалість кожного табору 2 тижні, перший планується у травні 2020 року. Табори будуть присвячені наступним цінностям: екологія (сталий розвиток), здоров’я, толерантність, інклюзія, демократія, інновації.

Дедлайн подачі документів — п'ятниця, 27 грудня 15.00.

Умови участі та детальна інформація: Партнери для проведення тренінгу для аніматорів дитячих таборів House of Europe

Партнерів для координації роботи аніматорів дитячих таборів House of Europe

House of Europe (“Дім Європи”) шукає партнерів для координації роботи аніматорів під час проведення дитячих таборів на території України для 50-100 дітей віком 11-13 та 14-16 років. Табори буде проведено у 2020 році, 2021 та 2022 роках. Тривалість кожного табору 2 тижні, перший планується у травні 2020 року. Табори будуть присвячені наступним цінностям: екологія (сталий розвиток), здоров’я, толерантність, інклюзія, демократія, інновації.

Дедлайн подачі документів — п'ятниця, 27 грудня 15.00.

Умови участі та детальна інформація: Партнери для координаціі роботи аніматорів House of Europe

Підпишіться на наші сторінки

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень — щосуботи. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.