Шукаємо партнерів

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.  

Ми фінансуємо стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також організовуємо дитячі та молодіжні табори, а також студентські обміни між університетами в межах України.

 

Шукаємо менторів для Лабораторії культурної трансформації

Шукаємо практиків у сфері культури, які проведуть наступні воркшопи Лабораторії культурної трансформації. Ви можете запропонувати воркшоп на будь-яку тему, актуальну для менеджерів культури під час війни: від збереження спадщини за допомогою NFT-колекцій до проведення фандрейзингових подій. З нас — повна творча свобода, офіційний контракт та гідна оплата праці.

Це для вас? Уважно читайте деталі та подавайтеся до 15:00 у вівторок, 20 вересня.

Детальний опис

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.