Гранти міжнародної співпраці

Гранти міжнародної співпраці

 

Ви — організація сектору культури. У вас є ідея для спільного проєкту з іншою організацією і бажання втілити її в життя. У вашому тандемі є організація з ЄС і з України, а можливо, у проєкті візьме участь більше двох організацій. Якщо це про вас — ми профінансуємо ваш проєкт.

Наша мета — підтримати культурний обмін між Україною і ЄС, адже ми віримо, що спільний проєкт може стати початком тривалої співпраці і збагатить учасників професійно. Бачимо Україну на міжнародній артсцені і впевнені, що гранти міжнародної співпраці допоможуть вивести українську культуру на глобальний рівень.

Ми будемо інформувати про можливості для грантів міжнародної співпраці двічі на рік: весною та восени. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це — для свіжих ідей

Фестиваль музики холодної хвилі, виставка сучасного мистецтва чи конференція з урбаністики з лекторами з ЄС й України — ми підтримаємо будь-яку ідею, якщо вона буде значущою для України і зможе вплинути на суспільство.

Це — для організацій України та ЄС

Грант міжнародної співпраці може отримати будь-яка організація зі статусом юридичної особи і переконливою ідеєю. Ми будемо звертати увагу на портфоліо реалізованих проєктів та досвід у галузі культури та креативних індустрій.

Це — для великих транснаціональних команд

Що різноманітніша команда, то краще. Залучіть до проєкту ще одну чи кілька організацій з ЄС або пострадянського простору. 

Це для тебе!

Обирайте можливість для себе і подавайтеся

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.