Гранти міжнародної співпраці

Гранти міжнародної співпраці

 

Ви — організація сектору культури. У вас є ідея для спільного проєкту з іншою організацією і бажання втілити її в життя. У вашому тандемі є організація з ЄС і з України, а можливо, у проєкті візьме участь більше двох організацій. Якщо це про вас — ми профінансуємо ваш проєкт.

Наша мета — підтримати культурний обмін між Україною і ЄС, адже ми віримо, що спільний проєкт може стати початком тривалої співпраці і збагатить учасників професійно. Бачимо Україну на міжнародній артсцені і впевнені, що гранти міжнародної співпраці допоможуть вивести українську культуру на глобальний рівень.

Ми будемо інформувати про можливості для грантів міжнародної співпраці двічі на рік: весною та восени. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

 

Археологічна опера «Чорнобильдорф». Проєкт, який ми підтримали грантом

Це — для свіжих ідей

Фестиваль музики холодної хвилі, виставка сучасного мистецтва чи конференція з урбаністики з лекторами з ЄС й України — ми підтримаємо будь-яку ідею, якщо вона буде значущою для України і зможе вплинути на суспільство.

Це — для проєктів, що дружать з цифрою

Проводьте фестивалі, виставки й концерти онлайн або навпаки — додавайте цифрові елементи до подій наживо. Технології не обов’язково мають бути головним елементом вашого проєкту, але обов’язково мають бути присутні. 

Це — для організацій України та ЄС

Грант міжнародної співпраці може отримати будь-яка громадська неприбуткова організація зі статусом юридичної особи і переконливою ідеєю. Ми будемо звертати увагу на портфоліо реалізованих проєктів та досвід у галузі культури та креативних індустрій.

Це — для української культури та аудиторії

Ми хочемо, щоб українська культура розвивалася, а глядачі могли насолоджуватися цікавими проєктами. Проведіть події наживо в Україні й подбайте про переклад українською для онлайн-форматів. Ви все одно можете включити ЄС до ваших планів: організувати захід, що стане доповненням до основної події, що проходить в Україні.

Це — для різних команд: від камерних до великих транснаціональних

Ви можете реалізувати проєкт лише силами вашого тандему або запросити інші організації з ЄС, Великої Британії та пострадянського простору приєднатися. Що різноманітніша команда, то краще.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.