Консультативна Рада

Тамара Марценюк

Публічна соціологиня і гендерна експертка, кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології Києво-Могилянської академії, авторка досліджень і книг про гендерну рівність і фемінізм.

Тамара Марценюк
Інна Підлуська

Заступниця виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ). Фахівчиня зі стратегічного планування, проєктного та інституційного розвитку організацій громадянського суспільства.

Інна Підлуська
Сергій Жадан

Український поет, прозаїк, есеїст та перекладач. Фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма».

Сергій Жадан
Антон Корвін-Піотровський

Директор Охоронної археологічної служби України, заступник голови правління Спілки археологів України. Фахівець у сферах гуманітарної та культурної політики, охорони культурної спадщини.

Антон Корвін-Піотровський
Анна Новосад

Експертка з питань освіти та співзасновниця й стратегічна директорка міжнародного благодійного фонду savED. Раніше очолювала Міністерство освіти і науки України.

Анна Новосад
Анастасія Леухіна

Гостьова професорка Київської школи економіки, голова громадської організації «Горизонталі», співзасновниця та лідерка кампанії #пуститевреанимацию. Фасилітаторка, колумністка, письменниця.

Анастасія Леухіна
Павло Карташов

Директор Українського фонду стартапів. Досвідчений керівник з успішним послужним списком у сфері розвитку та інновацій в українській стартап-екосистемі.

Павло Карташов
Андрій Палатний

Актор, куратор центру сучасного мистецтва «Дах», фестивалю ГОГОЛЬFEST, лабораторії #GF_LSD, фестивалю iStage та «Марафону міжнародних резиденцій». Креативний продюсер анімаційного короткометражного фільму «Маріуполь. Сто ночей».

Андрій Палатний

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.