Консультативна рада

Тамара Марценюк

Кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології Києво-Могилянської академії, гендерна експертка Української Гельсінської спілки з прав людини.

Тамара Марценюк
Інна Підлуська

Заступниця виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ). Фахівчиня зі стратегічного планування, проєктного та інституційного розвитку організацій громадянського суспільства.

Інна Підлуська
Сергій Жадан

Український поет, прозаїк, есеїст та перекладач. Фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма».

Сергій Жадан
Анастасія Леухіна

Гостьова професорка Київської школи економіки, голова громадської організації «Горизонталі», співзасновниця та лідерка кампанії #пуститевреанимацию. Фасилітаторка, колумністка, письменниця.

Анастасія Леухіна
Євгенія Бєлорусець

Художниця, письменниця, засновниця та редакторка літературно-мистецького журналу «Простори», учасниця кураторської групи «Худрада» та авторка книги «Щасливі падіння».

Євгенія Бєлорусець
Ярослав Вус

Голова Всеукраїнської спілки парамедиків, лікар з медицини невідкладних станів, спеціаліст з управління та організації охорони здоров’я.

Ярослав Вус

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.