Наша позиція щодо війни

24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Війна між Росією та Україною точилася протягом останніх восьми років, та навіть попри це, цей жорстокий та беззмістовний вчинок шокував нас.

Російські військові скидають бомби на житлові будинки, лікарні, школи, дитячі садочки, історичні місця, пам’ятки культури, атомні електростанції та невинних людей. Станом на 10 січня 2023 року, 16 502 цивільних було поранено або вбито.

Ми вважаємо дії Росії неприйнятними та повністю підтримуємо Україну. Захоплюємося рішучістю українців, які героїчно захищають батьківщину: боронять свою свободу, евакуюють людей з гарячих точок, допомагають одне одному, розвінчують фейки та залучають свої знайомства для того, щоб голос України почула світова спільнота. 

Ми підтримуватимемо України аж до самої перемоги. Фінансуватимемо важливі ініціативи, захищатимемо музейні колекції, вкладатимемося у  відбудову культурних інституцій, проводитимемо воркшопи та онлайн-лабораторії на нагальні теми та ділитимемося найкращими можливостями ЄС для українців в нашому каталозі можливостей. Чим дужче Росія намагатиметься стишити українців, тим більше сил ми вкладатимемо в те, щоб цього не сталося. 

Якщо ви — іноземець, ви також можете підтримати Україну. Жертвуйте гроші українській армії, долучайтеся до мітингів, купуйте права на переклад українських книжок, діліться українським мистецтвом та поширюйте правду про злочини Росії, щоб про війну в Україні не забули. Щоб дізнатися про інші варіанти та знайти реквізити для пожертв, переходьте на сайт, де зібрано багато способів підтримати Україну для іноземців.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.