House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.
Ми фінансуємо стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також організовуємо дитячі та молодіжні табори, а також студентські обміни між університетами в межах України.
Шукаємо асистента/-ку, що підсилить команду грантів міжнародної співпраці та інфструктурних грантів. Людина нашої мрії чітка, організована й готова присвятити себе прискіпливій перевірці документів й спілкуванню з грантерами.
Якщо це про вас, читайте детальний опис вакансії та встигніть податися до неділі, 30 червня до 15:00 за Києвом.