Шукаємо колег

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.  

Ми фінансуємо стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також організовуємо дитячі та молодіжні табори, а також студентські обміни між університетами в межах України.

 

Шукаємо менеджера/-ку програм для креативних індустрій та областей

Шукаємо людину, яка зробить розвиток креативних індустрій центром свого професійного всесвіту. Міжнародні змагання стартапів, гранти для дизайн-студій, нішевих брендів та видавництв, дискусії, кінопокази, та воркшопи з гри на городині по усій Україні — такою буде ваша рутина на найближчий рік. 

Без бюрократії не обійдеться, але винагородою стане простір для реалізації, робота зі сферою, що бурхливо розвивається, та теплі листи з подяками від випускників.

Якщо вам відгукнулася вакансія — чекаємо на заявку до 15:00, 19 лютого.

Детальний опис

Шукаємо менеджера/-ку інфраструктурних грантів

Шукаємо досвідченого грантового спеціаліста для інфраструктурних грантів. Людина нашої мрії чітка та організована, знається на українській культурній сфері й не боїться напруженої роботи. 

Якщо це про вас, встигніть податися до неділі, 3 березня, 15:00 за Києвом. 

Детальний опис

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.