Гранти міжнародної мобільності

Гранти міжнародної мобільності

 

Ми віримо у значущість професійного та креативного обміну між Україною і ЄС, адже це — нові горизонти, знайомства та ідеї. Розуміючи, що подорожі за кордон можуть дорого коштувати, особливо для жителів малих міст, ми пропонуємо гранти міжнародної мобільності. Сподіваємося, що після повернення ви поділитеся досвідом з оточенням. У такий спосіб ми разом зробимо внесок у розвиток українського суспільства.

Грант міжнародної мобільності — це ваш квиток на омріяний професійний захід у ЄС. Відвідуйте конференції та тренінги, знайомтеся з провідними експертами та колегами, робіть дослідження і презентуйте здобутки, працюйте над проєктами самостійно або спільно з європейськими колегами. Ми допоможемо із витратами на подорож та участь у заходах, щоб вам не довелося перейматися через гроші. Ви отримаєте до 4 000 євро на поїздку.

Це — для подорожей, про які ви мріяли

Гранти міжнародної мобільності — для вас і ваших ідей. Ви подорожуєте самостійно і можете спланувати подорож так, щоб вона була корисною саме для вас. Ми підтримаємо ваш план, якщо він допоможе отримати нові знання і познайомитися з фахівцями у країнах ЄС.

Це — для представників чотирьох галузей, які ми підтримуємо

Гранти міжнародної мобільності можуть отримати фахівці галузі культури та креативного сектору, освіти та роботи з молоддю, соціального підприємництва та медіа. Для нас важлива не назва посади, а мотивація і докладний план подорожі. Молодий учитель сільської школи та професорка університету мають однакові шанси отримати грант. 

Це — для класних ідей, навіть якщо вони не вписуються у правила

Програма має обмеження: можна поїхати тільки до однієї країни не довше, ніж на чотири тижні. Утім, заради цікавої ідеї ми можемо піти на поступки. Долучіть до заявки обґрунтування, і ми подумаємо, що можна зробити.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.