Команда

До того як Крістіан приєднався до роботи в Goethe-Institut як керівник програми House of Europe, він працював композитором та музикологом. Упродовж 10 років він був залучений до транскордонних та пов’язаних з ЄС проєктів.

Крістіан Дімер
Керівник програми

Юрій має досвід роботи в неприбутковому секторі, зокрема він координував грантову програму на підтримку українських культурних ініціатив у Канаді.

Юрій Кірушок
Гранти міжнародної мобільності

Ольга має понад 8 років досвіду роботи у сфері гостинності. Вона велика шанувальниця дослідження нових країн та культур. Понад рік провела в Ірані, де брала участь в організації курсів англійської мови для дітей та добровільно працювала вчителем.

Ольга Колиханова
Асистентка, Гранти міжнародної мобільності

Ілона займається управлінням проектів більше десяти років. Вона була частиною команди Центру Сучасного Мистецтва та координувала ініціативу Культура2025.

Ілона Демченко
Гранти міжнародної співпраці та інфраструктурні гранти

Валерій вивчав лінгвістику та працював як перекладач з німецької мови. Протягом багатьох років працював із німецькими інституціями в Україні, переважно у сферах підвищення кваліфікації, культури та візових питань. Шанувальник спорту, гумору, смачної їжі.

Валерій Бублик
Інфрастуктурні гранти

Катерина вже більше 10 років реалізує культурні, соціальні та освітні проекти. Багато співпрацювала з організаціями Європейського Союзу.

Катерина Алимова
Програма навчальних подорожей, резиденцій та підтримки перекладів

Марія має шестирічний досвід реалізації проєктів Східного Партнерства у Goethe-Institut в Україні. Є великою шанувальницею класичного балету.

Марія Савелова
Навчальні подорожі для представників галузі культури та креативних індустрій

Маючи більше 10 років міжнародного професійного досвіду в програмному, грантовому та комунікаційному менеджменті, Ольга відповідає за інформаційно-комунікаційний хаб та регіональні програми в структурі House of Europe.

Ольга Запорожець
Інформаційно-координаційний хаб та регіональні програми

Юлія має шестирічний досвід роботи в сфері культури та сучасного мистецтва.

Юлія Філіп'єва
Креативне підприємництво в регіонах

Ольга має професійний досвід в медіа, діджитал комунікаціях та менеджменті культурних проєктів.

Ольга Кучмагра
Мобільний павільйон

Експертиза Олексія – розробка комунікаційниї кампаній та стратегій. Він полюбляє шукати нову танцювальну музику та ділитися своєю колекцією з іншими.

Олексій Педосенко
Стратегічні комунікації

Марина має широкий досвід від роботи в медіа, культурній сфері та в секторі підтримки сталого економічного розвитку. Вона з захопленням вивчає іноземні мови.

Марина Міщенко
Соціальні мережі та івенти

Володимир має значний досвід роботи у сфері освіти та досліджень, управляючи проєктами більш як 10 років. Координуючи «Українсько-німецький рік мов 2017/2018» він відповідав за широкий спектр проєктів та залучених партнерів.

Володимир Волик
Зв’язки з партнерами консорціуму

Анна долучилася до команди Goethe-Institut Ukraine у 2008 році. Вона має значний досвід роботи у фінансовій сфері. Вільно володіє німецькою, італійською та англійською мовами. Любить подорожувати у пошуках нових місць та вражень, захоплюється фотографією.

Анна Чигирик
Начальник адміністративно-фінансового відділу

Анастасія впродовж 15 років підтримувала та контролювала міжнародні розрахунки великої телекомунікаційної компанії. У вільний час вона любить грати в настільні ігри.

Анастасія Бубнова
Адміністративно-фінансовий відділ

Олена має багаторічний професійний досвід роботи в фінансах. Останні роки сфокусована на роботі в міжнародних проєктах. Цікавиться психологією та ефективними комунікаціями, а також роботою з дітьми.

Олена Раєва
Адміністративно-фінансовий відділ

Ірина з 2016 року працює в Goethe-Institut в Україні в адміністративно-фінансовому відділі. Вона відповідала за фінансовий контролінг проєкту «Українсько-німецький рік мов 2017/2018». Завжди відкрита для нового досвіду та знайомств.

Ірина Сич
Адміністративно-фінансовий відділ

The British Council in Ukraine

Анна Карнаух

The British Council in Ukraine

Анастасія Щербін

Institut Français d'Ukraine

Кларіс Броссар

Institut Français d'Ukraine

Вікторія Томенчук

Institut Français d'Ukraine

Матьє Радубе

Institut Français d'Ukraine

Вікторія Довгань

Institut Français d'Ukraine

Жасміна Гріфуль

České centrum Kyjev

Анастасія Артем'як

České centrum Kyjev

Катерина Вандич

Goethe-Institut Ukraine

Вікторія Луночкіна
Підпишіться на наші сторінки

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.