Наша команда

Франциска Сімон

Магістерка політології, французької мови та бізнес-адміністрування, Франциска вже понад 10 років залучена до проєктів належного врядування та програм, пов’язаних з ЄС. У вільний час подорожує, ходить у походи, дивиться кіно та займається балетом.

Франциска Сімон
Керівниця програми
Ірина Душко

Має понад 20 років досвіду на перетині сфер культури та міжнародних відносин: від координування підбору закордонних навчальних програм до роботи у посольствах Австрії та Німеччини. Надихається Карпатами, мандрами та спілкуванням з цікавими людьми.

Ірина Душко
Асистентка керівниці програми
Тетяна Манзюк

Розпочала шлях у культурному менеджменті 10 років тому з роботи над фестивалем. Проїхала усю Україну, від Станиці Луганської до Львова, організовуючи інтердисциплінарні мистецькі проєкти. Вболіває за розвиток малих міст і сучасне українське кіно.

Тетяна Манзюк
Стипендії, гранти мобільності, гранти на переклад та на персональні проєкти
Ольга Мерьо

Ольга має понад 8 років досвіду роботи у сфері гостинності. Вона велика шанувальниця дослідження нових країн та культур. Понад рік провела в Ірані, де брала участь в організації курсів англійської мови для дітей та добровільно працювала вчителем.

Ольга Мерьо
Стипендії, гранти мобільності, гранти на переклад та на персональні проєкти
Роксолана Ханас

Ще навчаючись на історикиню, Роксолана долучалась до антикорупційних ініціатив НАБУ та ПРООН. Після університету три роки працювала у відділі закордонної співпраці Львівської міської ради. Любить подорожувати Східною Європою та фотографувати на плівку.

Роксолана Ханас
Асистентка, стипендії, гранти мобільності, гранти на переклад та на персональні проєкти
Ілона Демченко

Ілона займається управлінням проектів більше десяти років. Вона була частиною команди Центру Сучасного Мистецтва та координувала ініціативу Культура2025.

Ілона Демченко
Гранти міжнародної співпраці та інфраструктурні гранти
Олена Оногда

Понад 10 років Олена присвятила археологічним дослідженням та музейній справі. У вільний від роботи час відвідує виставки сучасного мистецтва, вирощує городину та збирає гриби й лікарські рослини.

Олена Оногда
Інфраструктурні гранти
Віра Маноля

Віра має різноманітний досвід роботи: від банківської сфери до клінічних досліджень. Любить вчитися нового, подорожувати, кататися на велосипеді та спілкуватися з людьми, а вільний час проводить із сином.

Віра Маноля
Асистентка, гранти міжнародної співпраці та інфраструктурні гранти
Катерина Алимова

Катерина вже більше 10 років реалізує культурні, соціальні та освітні проекти. Багато співпрацювала з організаціями Європейського Союзу.

Катерина Алимова
Лабораторія культурної трансформації, Digital Labs: професіонали у сфері культури та Digital Labs: освітяни
Марія Савелова

Марія має шестирічний досвід реалізації проєктів Східного Партнерства у Гете-Інституті. Є великою шанувальницею класичного балету.

Марія Савелова
Digital Labs: професіонали у сфері культури
Ольга Гашина

Вірить у силу освіти, тому понад 15 років присвятила викладанню та роботі з освітніми проєктами в громадських організаціях. Любить навчатися та пізнавати нове, читати та відкривати світ через подорожі.

Ольга Гашина
Digital Labs: освітяни
Антон Савіді

Антон має понад 10 років досвіду у сфері неформальної освіти, міжнародного співробітництва та культури. Організовував фестивалі та зйомки документальних фільмів. Захоплюється грецькими танцями та вивченням історії.

Антон Савіді
Зв'язки з громадськістю, програми для регіонів та креативних індустрій
Оксана Дяченко

Ще в університеті Оксана почала працювати репетиторкою, а після випуску влаштувалася адміністративною фахівчинею до міжнародної компанії. Обожнює літній кемпінг та збирає вінілові платівки.

Оксана Дяченко
Асистентка, зв'язки з громадськістю, програми для регіонів та креативних індустрій
Олександр Драчук

За понад 16 років у креативних індустріях Олександр долучився до різноманітних проєктів: від запуску студії звукозапису до організації фестивалів та турів. Вільний час присвячує волонтерству та гурту Пиріг і Батіг.

Олександр Драчук
Creative Business Boost та гранти на локальні події
Надія Раілко

Має майже чотири роки досвіду копірайтингу та розробки креативних концепцій, зокрема для креативних бізнесів та освітніх проєктів. Захоплюється сучасним мистецтвом і американською літературою.

Надія Раілко
Контент та зв'язки з громадськістю
Дар'я Костюк

Понад чотири роки професійного досвіду. Дар'я була координаторкою міжнародних новин у медіа, комунікаційною менеджеркою на одному з проєктів ПРООН та викладачкою англійської мови. Любить вечірні пробіжки набережною, сучасні танці та подорожі.

Дар'я Костюк
Фронтдеск та спільнота випускників
Світлана Ходос

Світлана має понад сім років досвіду в IT та маркетинговій агенції. Прагне поєднувати аналітичний та творчі підходи для створення інноваційних рішень. Захоплюється психологією, цифровим добробутом, моушн-дизайном та мистецтвом.

Світлана Ходос
Цифрові комунікації
Тетяна Бочкарьова

Тетяна обрала міжнародні відносини ще в університеті й вже понад 10 років працює у сфері. До House of Europe, була частиною команд EUAM, EU Twinning project та IFES. Захоплюється культурою Швеції та колекціонує книги про Івана Мазепу різними мовами.

Тетяна Бочкарьова
Моніторинг й оцінка
Володимир Волик

Володимир має значний досвід роботи у сфері освіти та досліджень, управляючи проєктами більш як 10 років. Координуючи «Українсько-німецький рік мов 2017/2018» він відповідав за широкий спектр проєктів та залучених партнерів.

Володимир Волик
Партнерства
Анна Чигирик

Анна долучилася до команди Goethe-Institut Ukraine у 2008 році. Вона має значний досвід роботи у фінансовій сфері. Вільно володіє німецькою, італійською та англійською мовами. Любить подорожувати у пошуках нових місць та вражень, захоплюється фотографією.

Анна Чигирик
Адміністративно-фінансовий відділ
Анастасія Бубнова

Анастасія впродовж 15 років підтримувала та контролювала міжнародні розрахунки великої телекомунікаційної компанії. У вільний час вона любить грати в настільні ігри.

Анастасія Бубнова
Адміністративно-фінансовий відділ
Олена Раєва

Олена має багаторічний професійний досвід роботи в фінансах. Останні роки сфокусована на роботі в міжнародних проєктах. Цікавиться психологією та ефективними комунікаціями, а також роботою з дітьми.

Олена Раєва
Адміністративно-фінансовий відділ
Юлія Проценко

Перш ніж долучитися до команди House of Europe, Юлія понад п'ять років працювала у фінансах у комерційній, нафтогазовій та культурній сферах. Любить подорожувати, слухати музику, відвідувати концерти та читати історичні й біографічні книжки.

Юлія Проценко
Адміністративно-фінансовий відділ
Марія Гончарова

Майже 30 років працює у сфері фінансів, останні 12 з яких — у великій телекомунікаційній компанії. Полюбляє створювати речі своїми руками: шити, декорувати дім та випікати смачні пироги.

Марія Гончарова
Адміністративно-фінансовий відділ

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.