Наша команда

Д-р Крістіан Дімер

До того як Крістіан став керівником програми House of Europe, він працював композитором та музикологом. Упродовж 10 років він був залучений до транскордонних та пов’язаних з ЄС проєктів.

Д-р Крістіан Дімер
Керівник програми
Ірина Душко

Має понад 20 років досвіду на перетині сфер культури та міжнародних відносин: від координування підбору закордонних навчальних програм до роботи у посольствах Австрії та Німеччини. Надихається Карпатами, мандрами та спілкуванням з цікавими людьми.

Ірина Душко
Асистентка керівника програми
Тетяна Манзюк

Розпочала шлях у культурному менеджменті 10 років тому з роботи над фестивалем. Проїхала усю Україну, від Станиці Луганської до Львова, організовуючи інтердисциплінарні мистецькі проєкти. Вболіває за розвиток малих міст і сучасне українське кіно.

Тетяна Манзюк
Гранти та стипендії
Ольга Колиханова

Ольга має понад 8 років досвіду роботи у сфері гостинності. Вона велика шанувальниця дослідження нових країн та культур. Понад рік провела в Ірані, де брала участь в організації курсів англійської мови для дітей та добровільно працювала вчителем.

Ольга Колиханова
Гранти міжнародної мобільності та гранти на персональні проєкти
Роксолана Ханас

Ще навчаючись на історикиню, Роксолана долучалась до антикорупційних ініціатив НАБУ та ПРООН. Після університету три роки працювала у відділі закордонної співпраці Львівської міської ради. Любить подорожувати Східною Європою та фотографувати на плівку.

Роксолана Ханас
Асистентка, гранти міжнародної мобільності та гранти на персональні проєкти
Ілона Демченко

Ілона займається управлінням проектів більше десяти років. Вона була частиною команди Центру Сучасного Мистецтва та координувала ініціативу Культура2025.

Ілона Демченко
Гранти міжнародної співпраці та інфраструктурні гранти
Валерій Бублик

Валерій вивчав лінгвістику та працював як перекладач з німецької мови. Протягом багатьох років працював із німецькими інституціями в Україні, переважно у сферах підвищення кваліфікації, культури та візових питань. Шанувальник спорту, гумору, смачної їжі.

Валерій Бублик
Інфраструктурні гранти
Віра Маноля

Віра має різноманітний досвід роботи: від банківської сфери до клінічних досліджень. Любить вчитися нового, подорожувати, кататися на велосипеді та спілкуватися з людьми, а вільний час проводить із сином.

Віра Маноля
Асистентка, гранти міжнародної співпраці та інфраструктурні гранти
Катерина Алимова

Катерина вже більше 10 років реалізує культурні, соціальні та освітні проекти. Багато співпрацювала з організаціями Європейського Союзу.

Катерина Алимова
Гранти на переклад, міжнародні резиденції та навчальні подорожі
Марія Савелова

Марія має шестирічний досвід реалізації проєктів Східного Партнерства у Гете-Інституті. Є великою шанувальницею класичного балету.

Марія Савелова
Навчальні подорожі для культури та креативних індустрій
Софія Сергуля

Здобула освіту в Лондонській школі економіки. Наразі Софія поєднує досвід роботи у бізнес-консалтингу з експертизою у сфері неформальної освіти. Цікавиться соціальними інноваціями та веде блог про соціальне підприємництво.

Софія Сергуля
Навчальні подорожи для освітян та Digital Labs: освітяни
Андрій Вашека

Має понад три роки досвіду роботи з освітніми та культурними проєктами. До роботи у House of Europe, Андрій працював перекладачем та викладав німецьку мову в школі. На дозвіллі риболовить та подорожує.

Андрій Вашека
Лабораторія культурної трансформації
Антон Савіді

Антон має понад 10 років досвіду у сфері неформальної освіти, міжнародного співробітництва та культури. Організовував фестивалі та зйомки документальних фільмів. Захоплюється грецькими танцями та вивченням історії.

Антон Савіді
Інформаційно-координаційний хаб, регіональні програми та спільнота випускників
Оксана Овдієнко

Ще в університеті Оксана почала працювати репетиторкою, а після випуску влаштувалася адміністративною фахівчинею до міжнародної компанії. Обожнює літній кемпінг та збирає вінілові платівки.

Оксана Овдієнко
Асистентка, інформаційно-координаційний хаб
Вікторія Каландирець

Вікторія 7 років працювала в Goethe-Institut. Має досвід роботи в бібліотеці, в команді фестивалю «Українсько-німецький рік мов» і мовному відділі. Вікторія — палка фанатка автомобілів і мотоциклів: у вихідні її можна зустріти на дріфтшоу.

Вікторія Каландирець
Асистентка, інформаційно-координаційний хаб
Юлія Філіп'єва

Юлія має шестирічний досвід роботи в сфері культури та сучасного мистецтва.

Юлія Філіп'єва
Поп-ап хаби, House of Europe Festival та Creative Business Academy
Дар'я Костюк

Понад чотири роки професійного досвіду. Дар'я була координаторкою міжнародних новин у медіа, комунікаційною менеджеркою на одному з проєктів ПРООН та викладачкою англійської мови. Любить вечірні пробіжки набережною, сучасні танці та подорожі.

Дар'я Костюк
Фронтдеск
Марина Кравченко

Марина має широкий досвід від роботи в медіа, культурній сфері та в секторі підтримки сталого економічного розвитку. Вона з захопленням вивчає іноземні мови.

Марина Кравченко
Комунікації
Надія Раілко

Має майже чотири роки досвіду копірайтингу та розробки креативних концепцій, зокрема для креативних бізнесів та освітніх проєктів. Захоплюється сучасним мистецтвом і американською літературою.

Надія Раілко
Редакторка
Тетяна Бочкарьова

Тетяна обрала міжнародні відносини ще в університеті й вже понад 10 років працює у сфері. До House of Europe, була частиною команд EUAM, EU Twinning project та IFES. Захоплюється культурою Швеції та колекціонує книги про Івана Мазепу різними мовами.

Тетяна Бочкарьова
Моніторинг й оцінка
Володимир Волик

Володимир має значний досвід роботи у сфері освіти та досліджень, управляючи проєктами більш як 10 років. Координуючи «Українсько-німецький рік мов 2017/2018» він відповідав за широкий спектр проєктів та залучених партнерів.

Володимир Волик
Зв’язки з партнерами консорціуму
Анна Чигирик

Анна долучилася до команди Goethe-Institut Ukraine у 2008 році. Вона має значний досвід роботи у фінансовій сфері. Вільно володіє німецькою, італійською та англійською мовами. Любить подорожувати у пошуках нових місць та вражень, захоплюється фотографією.

Анна Чигирик
Адміністративно-фінансовий відділ
Анастасія Бубнова

Анастасія впродовж 15 років підтримувала та контролювала міжнародні розрахунки великої телекомунікаційної компанії. У вільний час вона любить грати в настільні ігри.

Анастасія Бубнова
Адміністративно-фінансовий відділ
Олена Раєва

Олена має багаторічний професійний досвід роботи в фінансах. Останні роки сфокусована на роботі в міжнародних проєктах. Цікавиться психологією та ефективними комунікаціями, а також роботою з дітьми.

Олена Раєва
Адміністративно-фінансовий відділ
Юлія Проценко

Перш ніж долучитися до команди House of Europe, Юлія понад п'ять років працювала у фінансах у комерційній, нафтогазовій та культурній сферах. Любить подорожувати, слухати музику, відвідувати концерти та читати історичні й біографічні книжки.

Юлія Проценко
Адміністративно-фінансовий відділ
Марія Гончарова

Майже 30 років працює у сфері фінансів, останні 12 з яких — у великій телекомунікаційній компанії. Полюбляє створювати речі своїми руками: шити, декорувати дім та випікати смачні пироги.

Марія Гончарова
Адміністративно-фінансовий відділ
Ірина Сич

Ірина з 2016 року працює в Ґете-Інституті Україна в адміністративно-фінансовому відділі. Вона відповідала за фінансовий контролінг проєкту «Українсько-німецький рік мов 2017/2018». Завжди відкрита для нового досвіду та знайомств.

Ірина Сич
Адміністративно-фінансовий відділ

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.