Питання та відповіді
Що таке грант мобільності?
Гранти мобільності ─ це кошти, що надаються House of Europe окремим особам на відвідування країни Європейського Союзу для участі у конференціях, мережевих заходах, професійних форумах, які заявник обирає самостійно або для встановлення робочих зв'язків з представниками професійної спільноти з Європейського Союзу.
Що таке грант міжнародної співпраці?
Гранти міжнародної співпраці ─ це кошти, що надаються House of Europe державним та громадським організаціям сектору культури і креативних індустрій на реалізацію проекту.
Що таке інфраструктурний грант?

Інфраструктурні гранти — це кошти, що надаються House of Europe організаціям сектору культури і креативних індустрій на розвиток матеріально-технічної бази.

Що таке навчальні подорожі?
Навчальні подорожі ─ професійні подорожі, учасники яких є представниками однієї галузі та подорожують разом в одну з країн ЄС для обміну професійним досвідом, професійних знайомств. Такі подорожі мають загальну програму, що розроблена командою House of Europe.
Підпишіться на наші сторінки

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень — щосуботи. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.