Питання та відповіді
Що таке грант мобільності?
Гранти мобільності ─ це кошти, що надаються House of Europe окремим особам на відвідування країни Європейського Союзу для участі у конференціях, мережевих заходах, професійних форумах, які заявник обирає самостійно або для встановлення робочих зв'язків з представниками професійної спільноти з Європейського Союзу.
Що таке грант міжнародної співпраці?
Гранти міжнародної співпраці ─ це кошти, що надаються House of Europe державним та громадським організаціям сектору культури і креативних індустрій на реалізацію проекту.
Що таке інфраструктурний грант?

Інфраструктурні гранти — це кошти, що надаються House of Europe організаціям сектору культури і креативних індустрій на розвиток матеріально-технічної бази.

Що таке навчальні подорожі?
Навчальні подорожі ─ професійні подорожі, учасники яких є представниками однієї галузі та подорожують разом в одну з країн ЄС для обміну професійним досвідом, професійних знайомств. Такі подорожі мають загальну програму, що розроблена командою House of Europe.
Підпишіться на наші сторінки

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.