Спільнота випускників

Ми не лише пропонуємо можливості для творчого та професійного обміну, ми — платформа для однодумців. Учасники наших програм мають багато спільного: це ініціативні люди, професіонали, спраглі до змін, навчання та відкриттів.

Для тисяч людей зі схожими цінностями ми створили спільноту випускників — місце, де ви можете знайомитися та втілювати великі ідеї.

 

Зв’язки по всій Європі

27 країн ЄС та Великобританія, 24 українські області та 6 професійних секторів — на порталі зібралися учасники з різними зацікавленнями з усієї Європи. Ви знайдете партнерів та спікерів для проєктів, експертів, що допоможуть оцінити ваші ідеї, і просто друзів.

 

Спілкування з однодумцями

Попри те, що між учасниками — кілометри, ви завжди будете на зв’язку. Щоденні обговорення — у приватній групі на фейсбуці, особисті зустрічі і великі плани — на нетворкінгових подіях.

 

Ще більше грантів

Одного разу ми повірили у вашу ідею і залюбки зробимо це знову. Ми підтримуємо професійний розвиток та проєкти членів спільноти окремою грантовою програмою. З початку повномасштабного вторгнення понад 200 випускників отримали екстрені стипендії на критичні потреби і відновлення роботи.

 

Анонси, щоб ви нічого не пропустили

Спільнота є живою і постійно оновлюється: ми додаємо нові можливості і анонсуємо нетворкінги, учасники організовують зустрічі і обговорюють проєкти. Щоб ви не пропустили нічого цікавого, ми публікуємо новини у приватній групі на фейсбуці й оновлюємо портал.

 

Ух ти! Як долучитися до спільноти?

Ми надішлемо листи-запрошення з паролем на вашу електронну пошту. Зазвичай запрошення отримують учасники, що здали фінальний звіт. 

Доступ отримають професіонали, що вигравали гранти міжнародної мобільності або гранти на персональні проєкти, брали участь у навчальних подорожах, Digital Labs, Creative Business Academy й нетворкінгових подорожах Лабораторії культурної трансформації.

Ми також запрошуємо учасників Академії культурного лідера, Creative Enterprise Ukraine та Active Citizens Camps, що брали участь у програмах в грудні 2019 року або пізніше.

Команди та організації, що одержували гранти міжнародної співпраці, цифрові гранти співпраці, гранти на переклад, інфраструктурні гранти, гранти на проєкти для творчої молоді, виграли хататон Hack The Culture або подальші гранти хататону, можуть делегувати у спільноту по дві особи. Ми надішлемо листа з проханням обрати своїх представників електронною поштою.

Ми не запрошуємо учасників воркшопів, дискусій та краш-курсів Лабораторії культурної трансформації, стипендій Netflix або стипендій для спеціалістів культури й креативних індустрій. Однак, сподіваємося, що ви візьмете участь в одній з інших можливостей і теж долучитеся до спільноти.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.