House of Europe x Netflix

House of Europe x Netflix

 

Після початку повномасштабного вторгнення росії, House of Europe та Українська Кіноакадемія об’єдналися з Netflix, щоб підтримати українських творців в Україні та по всьому світі. Ми запропонували 100 стипендій для кінематографістів на будь-якому етапі розвитку кар’єри та навчання з кіновиробництва, постпродакшну та пітчингу для професіоналів початкового та середнього рівня. Українська кіноакадемія надала 48 грантів на розробку сценаріїв по 15 тисяч доларів кожен для команд досвідчених кінопрофесіоналів із сценариста та продюсера, а також провела ексклюзивні онлайн сесії з міжнародними експертами галузі.

Ініціативи підтримав Netflix Fund for Creative Equity, глобальним фондом, запущеним на початку 2021 року, який має на меті створити більше можливостей для людей з недостатньо представлених або маргіналізованих спільнот, щоб їхні голоси були почуті. 

Слідкуйте за нами у соціальних мережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для того, щоб продовжити роботу над проєктом або розпочати новий

100 українських кінематографістів отримали стипендії по 1 000 євро, щоб залишитися в індустрії або втілити творчі проєкти. Змонтувати шоуріл, зняти нову роботу для портфоліо або придбати технічні дрібнички на заміну тим, що лишилися вдома — ми фінансували різні витрати. Бюрократію мінімізували: потрібна була лише переконлива заявка та короткий текстовий звіт.

Це для того, щоб поглибити свої знання у кіноіндустрії

247 кінематогафістів отримали місяць доступу до навчальних програм Netflix. На студентів чекали короткі сесії зі створення контенту та записи вебінарів з секретів контролю таймінгів, бюджетів та планування від співробітників найбільшого стримінгового сервісу.

Це для того, щоб навчитись писати успішні телевізійні пітчі

Крістофер Мак, Director, Grow Creative в Netflix International Originals, прочитав трьохгодинну лекцію про те, без чого неможливо написати успішний телевізійний пітч. 161 представник кіновиробництва дізнався як презентувати загальний опис, всесвіт, тональність та героїв серіалу, складати успішні описи сезону та продавати потенційні епізоди.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.