Шукаємо експертів

Обирати найкращих слід неупереджено. Учасників усіх програм та отримувачів будь-якої підтримки обиратимуть незалежні експерти.

Щоб ніхто не міг вплинути на наших спеціалістів у процесі ухвалень найважливіших рішень, ми не будемо розкривати їхніх імен. Водночас ми зробимо все, щоб забезпечити якісне та справедливе оцінювання заявок.

Якщо ви є досвідченим фахівцем галузі культури та креативних індустрій, освіти, соціального та креативного підприємництва, медицини, медіа або маєте досвід роботи з молоддю — допоможіть обрати тих, хто дійсно вартий уваги та підтримки House of Europe: станьте експертом.

 

Ми шукаємо експертів для відбору учасників таких програм:

Навчальні подорожі в секторі освіти

Програма House of Europe («Дім Європи») оголошує конкурсний відбір до експертної комісії фахівців в секторі освіти. Головним завданням експертів буде оцінка заявок поданих на програму навчальних подорожей House of Europe.

Дедлайн подачі документів — четвер, 9 січня 15.00.

Більш детальна інформація:

Конкурс експертів - Навчальні подорожі в секторі освіти

Програми в секторі охорони здоров’я

Програма House of Europe («Дім Європи») оголошує конкурсний відбір до експертної комісії фахівців у сфері охорони здоров’я. Головним завданням експертів буде оцінка заявок поданих на програму навчальних подорожей та програми міжнародної мобільності House of Europe.

Дедлайн подачі документів — понеділок, 13 січня 15.00.

Більш детальна інформація:

Конкурс експертів - Навчальні подорожі та мобільність в секторі здоров'я

Підпишіться на наші сторінки

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень — щосуботи. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.