Шукаємо експертів

Обирати найкращих слід неупереджено. Учасників усіх програм та отримувачів будь-якої підтримки обиратимуть незалежні експерти.

Щоб ніхто не міг вплинути на наших спеціалістів у процесі ухвалень найважливіших рішень, ми не будемо розкривати їхніх імен. Водночас ми зробимо все, щоб забезпечити якісне та справедливе оцінювання заявок.

Якщо ви є досвідченим фахівцем галузі культури та креативних індустрій, освіти, соціального та креативного підприємництва, медицини, медіа або маєте досвід роботи з молоддю — допоможіть обрати тих, хто дійсно вартий уваги та підтримки House of Europe: станьте експертом.

 

Ми шукаємо експертів для відбору учасників таких програм:

Навчальні подорожі в секторі освіти

Програма House of Europe («Дім Європи») оголошує конкурсний відбір до експертної комісії фахівців в секторі освіти. Головним завданням експертів буде оцінка заявок поданих на програму навчальних подорожей House of Europe.

Дедлайн подачі документів — четвер, 9 січня 15.00.

Більш детальна інформація:

Конкурс експертів - Навчальні подорожі в секторі освіти

Програми в секторі охорони здоров’я

Програма House of Europe («Дім Європи») оголошує конкурсний відбір до експертної комісії фахівців у сфері охорони здоров’я. Головним завданням експертів буде оцінка заявок поданих на програму навчальних подорожей та програми міжнародної мобільності House of Europe.

Дедлайн подачі документів — понеділок, 13 січня 15.00.

Більш детальна інформація:

Конкурс експертів - Навчальні подорожі та мобільність в секторі здоров'я

Підпишіться на наші сторінки

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.