Для соціальних підприємців

Для соціальних підприємців

 

Ми підтримаємо підприємців, що хочуть зробити світ кращим. Тих, котрі наймають людей з інвалідністю, працюють за моделлю «нуль відходів», сприяють подоланню безробіття, соціальному захисту, інклюзивності. Щоб допомогти таким підприємцям в Україні, ми створили для них навчальні подорожі. 

Навчальна подорож — майже екскурсія до країни ЄС. У вас буде програма на кожен день, гід і перекладач, однак крім пам’яток ви зможете відвідати колег під час роботи. У програмі — воркшопи і спілкування з підприємцями Великої Британії та ЄС. Ви дізнаєтеся про соціальне підприємництво в країні, про дієві бізнесмоделі і законодавство на підтримку соціального бізнесу. Сподіваємося, що коли ви повернетеся додому, поширите отримані знання серед колег.

Ми запрошуємо до участі в навчальних подорожах двічі на рік: весною та восени. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити!

Це для того, щоб перейняти досвід інших країн

Щоразу — нова країна і новий досвід. Незмінна складова — практична, актуальна інформація і знайомства з місцевими підприємцями.

Це — для подорожей, де вам не потрібно ні про що турбуватися

Ми беремо організаційні питання на себе; для вас — навчання та цікаве дозвілля. Ми потурбуємося про дорогу, проживання, харчування і насичений план подій на кожен день.

Це — для нових знайомств із колегами з України, ЄС та Великобританії

Ми приймаємо лише індивідуальні заявки, але вам не доведеться нудьгувати. Ви будете подорожувати в компанії підприємців з усієї України, а отже, познайомитеся не лише з європейськими, а й з українськими колегами.

Це — для соціальних підприємців і не тільки

Навчальні подорожі орієнтовані на всіх, хто хоче розвивати соціальне підприємництво в Україні: програма зацікавить власників бізнесу, менеджерів, активістів, експертів. Для участі потрібна добра мотивація і щонайменше два роки досвіду соціального підприємництва. 

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.