Міжнародні резиденції

Міжнародні резиденції

 

Ми віримо у значущість мистецтва в суспільстві. Щоб підтримати та об’єднати фахівців, що доносять його до людей, ми створили програму міжнародних резиденцій.

Міжнародні резиденції — платформа для культурного діалогу між артменеджерами з ЄС та України. Під час резиденції ви відчуєте себе частиною іноземної мистецької спільноти: познайомитеся з артплатформою й зустрінете колег та митців. Сподіваємося, що це стане початком довготривалої співпраці.

Резиденція дає змогу працювати над проєктом, не переймаючись побутом чи фінансовими питаннями. Приймаюча організація допоможе з усім необхідним для плідної роботи, а ми профінансуємо поїздку. Ви зможете вільно користуватися інфраструктурою організації, знайомитися з її працівниками, обговорювати проєкти та обмінюватися досвідом.

Через пандемію COVID-19 та обмеження на поїздки ми тимчасово зупинили цю програму. Ми слідкуємо за ситуацією і щойно подорожувати буде безпечно, відкриємо нові конкурси. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.


 

Це — для визначних проєктів

Ми цінуємо неординарні і змістовні проєкти. Нас цікавлять передусім теми пам’яті, міграції, інклюзивності, але ми відкриті до інших ідей. Ми не вимагаємо закінчення проєкту під час резиденції, але просимо зробити його презентацію. Формат заходу ви обираєте самостійно. 

Це — для дослідників та менеджерів культури з України та ЄС

Резиденції призначені для кураторів, артменеджерів та дослідників з України та ЄС. Не має значення, який вид мистецтва ви досліджуєте або використовуєте для проєкту. Важить актуальність проєкту і ваша мотивація.

Це — для нових знайомств

Ми хочемо, щоб на резиденції ви долучилися до місцевого мистецького середовища й приймаюча організація стане вашим гідом у цьому. У вас буде можливість для знайомства і спілкування з іноземними колегами, обговорення проєктів і планування спільних.

Це — для того, щоб ви не переймалися побутом

Працівники артплатформи зроблять усе, щоб на резиденції ви почувалися комфортно: допоможуть знайти житло, місце для роботи та познайомлять з колегами. Вони будуть поруч, щоб допомогти в будь-яких інших питаннях.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.