EXTRA SOUND

EXTRA SOUND

 

EXTRA SOUND має на меті посилити присутність України в міжнародній музичній спільноті через участь українських музикантів у світових подіях індустрії і співпрацю з іншими фахівцями всередині країни та за кордоном.  

Українські музиканти зможуть представити свою творчість на провідних шоукейс-фестивалях світу та познайомитися із міжнародною музичною спільнотою. Фестивалі стануть місцем зустрічі з впливовими букінг-агентами, програмними менеджерами музичних фестивалів, редакторами музичних видань, керівниками лейблів, які шукають нові імена та перспективні музичні проєкти.  

У 2021 році українські музиканти зможуть відвідати чотири європейські шоукейс-фестивалі в рамках програми EXTRA SOUND. Слідкуйте за оновленнями в соцмережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для того, щоб вперше представити Україну на Reeperbahn Festival

Reeperbahn Festival — один із найвпливовіших європейських шоукейс-фестивалів, який проходить у Ріпербані, відомому районі Гамбурга. Щороку фестиваль збирає понад 250 гуртів та виконавців з усього світу, а також тисячі глядачів, музичних відбірників, критиків та інших представників індустрії. В рамках фестивалю відбуваються семінари, лекції, конференції та майстер-класи.

Це для того, щоб познайомитися з фахівцями індустрії з усього світу на Waves Vienna

Waves Vienna — провідна подія музичного сектору, що проходить у вересні у Відні. Щороку подія збирає більш ніж 10 000 відвідувачів, серед яких ключові делегати індустрії та впливові агенти сектору музики. Протягом трьох днів на локаціях фестивалю виступає близько 100 артистів з багатьох країн. 

Це для того, щоб виступити на сцені масштабного Budapest Showcase Hub (BuSH)

Budapest Showcase Hub — провідний фестиваль популярної та альтернативної музики, який об’єднує музикантів та експертів індустрії з країн Східної Європи. Подія пройде восени 2021 року в Будапешті.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.