Creative Business Academy

Creative Business Academy

 

Ми віримо в українські творчі бізнеси й бачимо їх на ринку ЄС. Для цього запрошуємо креативні стартапи і підприємців з усієї України до Creative Business Academy. На інтенсивному тренінгу розповімо, як перетворити сміливу ідею на робочий бізнес і познайомимо з експертами з ЄС. У програмі: фінансування, захист інтелектуальної власності, маркетинг і пітчинги та вихід на міжнародний ринок. 

Інтенсивні тренінги для креативних стартапів і підприємців — частина нашої програми у регіонах. Тренінг проходить раз на рік, коли ми перетворюємо креативний хаб у регіональному центрі на наше представництво. 

Ми будемо повідомляти про нові конкурси для Creative Business Academy раз на рік. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

 

Це — для практичних знань і реальних кейсів

Ви дізнаєтеся, як побудувати успішний бізнес і вийти з ним на міжнародний ринок. «Води» не буде, будуть реальні історії успіху і провалів, практичні домашні завдання і поради для вашого бізнесу.

Це — для спілкування з експертами з ЄС

Питайте, розбирайте домашні завдання та обговоріть виклики вашого бізнесу під час особистої консультації. Щоб ви вільно спілкувалися з експертами з ЄС, ми не запрошували перекладача. Тому для нас має значення, чи добре ви розумієте та спілкуєтеся англійською мовою.

Це – для участі у BRIGHT. Creative Business Cup у Копенгагені

Учасники академії зможуть запітчити проєкт на національному змаганні стартапів і поїхати на BRIGHT. Creative Business Cup у Копенгагені. У змаганні брали участь слухові апарати-прикраси DEAFMETAL, платформа для онлайнового навчання Maktab і компанія, що розробила дизайн жіночих пісуарів Lapee. Цього разу отримати звання найкращого стартапу та грошовий приз зможете ви.

Це — для інноваційних креативних стартапів

Ми чекаємо на міські фестивалі, бренди декору для дому з перероблених матеріалів, AR додатки для музеїв та інші креативні бізнеси. У вас може бути готовий продукт, або лише прототип, який ви мрієте перетворити на міжнародну компанію.

Це — для навчання навіть під час пандемії

Через пандемію COVID-19 ми перенесли тренінг в онлайн. Хоч ми не зустрічаємося особисто, навчання, консультації експертів з ЄС і знайомства з українськими підприємцями залишаються у силі.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.