Digital Labs: соціальні підприємці

Digital Labs: соціальні підприємці

 

В Україні не більше як 1 000 соціальних підприємств. Ми мріємо, щоб ця цифра перетворилася на 10 000, тому створюємо онлайн-лабораторіїї — простір, де сміливці, які керують соціальними підприємствами, можуть обмінятися досвідом та зрозуміти, як розвивати сферу в Україні.

Онлайн-лабораторія збирає менеджерів соціальних підприємств для обміну досвідом та пошуку нових робочих інструментів. Європейські бізнесмени та імпакт-інвестори розкажуть, що робили вони і чи це спрацювало. Українські менеджери поділяються думками та досвідом під час роботи в групах. В результаті, у вас будуть дієві рішення, які одразу ж можна застосувати в роботі.

Ми повідомляємо про нові конкурси для онлайн-лабораторій декілька разів на рік. Слідкуйте за оновленнями в соцмережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для дослідження питань, які щодня впливають на вашу роботу

Як змінити суспільство на краще, як оцінити свій вплив, як приносити користь і залишатися успішним бізнесом — ми обговорюємо питання, які задає собі кожен український соціальний підприємець. Одна онлайн-лабораторія — одне питання, щоби протягом шести зустрічей як слід розібратися в темі.

Це для створення дієвих рішень для свого бізнесу

Виконуючи домашні завдання, ви наведете лад у справах: створите ефективну теорію змін та цілісну систему вимірювання соціального впливу. Нестандартні рішення будете знаходити під час брейнштормів з колегами. Перевіряти ідеї — під час особистих менторських сесій з експертами.

Це для того, щоб навчатися на успіхах і помилках колег з ЄС

Соціальні підприємниці, імпакт-інвестори та професійні тренери з соціального підприємництва щиро розкажуть про свій досвід. Усього 10 експертів з Великої Британії, ЄС та України. Щоб можна було освіжити знання пізніше, ми робимо візуальні конспекти зустрічей.

Це для менеджерів бізнесів, які несуть відчутну користь суспільству

Ми підтримуємо підприємства, які витрачають частину доходів на соціальні проєкти, наймають людей, які належать до вразливих верств населення, та створюють продукти, які розв'язувати проблеми громади. Соціальне підприємництво — і про користь для суспільства, і про бізнес. Ми не запрошуємо менеджерів благодійних організацій, хоча вони й працюють з соціальними проблемами.

Це для менеджерів, які готові до змін

Ми шукаємо практиків, а не теоретиків. Обов’язково мати наснагу впроваджувати нові ідеї в роботу, не обов’язково — знати англійську, ми запрошуємо перекладачів.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.