Digital Labs: менеджери артрезиденцій

Digital Labs: менеджери артрезиденцій

 

Мистецькі резиденції створюють простір для діалогу. Тут загострюється чутливість до інших культур, з’являються ідеї та плани майбутніх співпраць. Ми прагнемо, щоб цей напрям розвивався і в Україні: об’єднував українських та європейських митців, кураторів, артменеджерів, дослідників. Для цього пропонуємо онлайн-лабораторії.

Лабораторії збирають артменеджерів, що прагнуть розвивати міжнародні резиденції в українських областях. Ви розробите план втілення для нової резиденції або сплануєте, як поліпшити процеси або адаптувати до пандемії проєкт, над яким уже певний час працюєте. Для цього вивчите кожен аспект менеджменту мистецьких мобільностей під час лекцій з міжнародними експертами та порадитеся з ними під час особистих консультацій. Фінальна подія лабораторії — пітчинг, де ви ще раз перевірите проєкт на життєздатність і зможете отримати 1000 євро на реалізацію.

Це нова програма, і ми ще не знаємо, як часто будемо повідомляти про нові конкурси. Стежте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для того, щоб дізнатися, як організувати успішну резиденцію

Ви дізнаєтеся, як спланувати резиденцію так, щоб вона відбулася і перетворилася на постійну програму. Організація, команда, співпраця з партнерами, фандрейзинг, правові питання, популяризація, сталість — ми розглянемо кожен із цих аспектів. Особливу увагу приділимо роботі в областях та онлайновим форматам.

Це для того, щоб навчатися на досвіді експертів з України та ЄС

Як експертів ми запросили практиків з ЄС та України. Кожну тему пояснить людина, що найкраще на ній знається: роботу в областях — менеджери регіональних резиденцій, правила фандрейзингу — експерти фондів, що фінансують артмобільності. Ви будете спілкуватися з лекторами напряму, тож важливо, щоб ви добре знали англійську мову.

Це для того, щоб створити проєкт з бюджетом і планом реалізації

Лабораторія — можливість спланувати, як перетворити концепцію резиденції на життєздатний проєкт, або знайти зони зростання для теперішньої резиденції та попрацювати над ними. Ми чекаємо на проєкти, що будуть жити не лише на папері, тому допомагаємо на кожному етапі підготовки та фінансово підтримаємо п'ять найцікавіших ідей.

Це для того, щоб знайти своїх людей

У вас багато спільного з іншими учасниками: зацікавлення, бажання розвивати мистецтво в областях і працювати над резиденціями. Це стане базою для спільних проєктів, партнерств і справжньої дружби.

Це для артменеджерів, що готові створювати резиденції в регіонах

Ми чекаємо на менеджерів, що розвивають мистецькі резиденції в областях. Для участі потрібен щонайменше рік досвіду, ідея перспективного проєкту та підтримка культурної організації в його втіленні.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.