Digital Labs: куратори та менеджери артрезиденцій

Digital Labs: куратори та менеджери артрезиденцій

 

Мистецькі резиденції створюють простір для діалогу. Тут загострюється чутливість до інших культур, з’являються ідеї та плани майбутніх співпраць. Ми прагнемо, щоб цей напрям розвивався і в Україні: об’єднував українських та європейських митців, кураторів, артменеджерів, дослідників. Для цього пропонуємо онлайн-лабораторії.

Лабораторії збирають кураторів та артменеджерів, що прагнуть розвивати міжнародні резиденції. Ви розробите план втілення для нової резиденції або сплануєте, як поліпшити процеси або адаптувати до пандемії проєкт, над яким уже певний час працюєте. Для цього вивчите кожен аспект менеджменту мистецьких мобільностей під час лекцій з міжнародними експертами та порадитеся з ними під час особистих консультацій. Фінальна подія лабораторії — пітчинг, де ви ще раз перевірите проєкт на життєздатність і зможете отримати 1000 євро на реалізацію.

Стежте за оновленнями в соцмережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для того, щоб дізнатися, як організувати успішну резиденцію

Ви дізнаєтеся, як створити концепцію резиденції й спланувати її так, щоб вона перетворилася на постійну програму. Ідея, організація, команда, співпраця з партнерами, фандрейзинг, правові питання, популяризація, сталість — ми розглянемо кожен із цих аспектів. Особливу увагу приділимо роботі з концепціями, особливостям резиденцій в областях та онлайновим форматам.

Це для того, щоб навчатися на досвіді експертів з України, ЄС та Великої Британії

Ми запросили кураторів, артменеджерів, митців, директорів галерей, співробітників провідних фондів з ЄС, Великої Британії й України розповісти основну теорію та поділитися прикладами з роботи. Ви будете спілкуватися з лекторами напряму, тож важливо, щоб ви добре знали англійську мову.

Це для того, щоб створити проєкт міжнародної резиденції

Ви сплануєте як перетворити концепцію резиденції на життєздатний проєкт. Або знайдете зони зростання для теперішньої резиденції та попрацюєте над ними. Ми чекаємо на проєкти, що будуть жити не лише на папері, тому допомагаємо на кожному етапі підготовки та фінансово підтримаємо п’ять найцікавіших ідей.

Це для кураторів та артменеджерів з усієї України

Куратори, менеджери, митці, власники резиденцій та інших професіоналів у сфері культури знайдуть щось цікаве для себе. Для участі потрібен щонайменше рік досвіду, цікава концепція проєкту та підтримка культурної організації в його втіленні.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.