Digital Labs: менеджери креативних хабів

Digital Labs: менеджери креативних хабів

 

Усі креативні хаби унікальні, але мають однакові болі. Впевнені, це привід об’єднатися й разом подумати над рішеннями, що допоможуть працювати ефективніше. Саме для цього ми проводимо онлайн-лабораторію. 

Онлайн-лабораторія збирає менеджерів креативних хабів для обміну досвідом та пошуку нових робочих інструментів. По суті, це можливість підключити колег до вирішення викликів, що вас турбують. Європейські менеджери хабів на прикладах власних просторів розкажуть, що робили вони і як це спрацювало. Українські менеджери поділяються думками під час роботи в групах. В результаті, у вас будуть дієві рішення, які одразу ж можна застосувати в роботі хабу.

Ми повідомляємо про нові конкурси для онлайн-лабораторій декілька разів на рік. Слідкуйте за оновленнями в соцмережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для обговорення питань, що зараз на часі

Для кожної лабораторії ми обираємо наскрізну тему, що відображає основні виклики креативних просторів в Україні. Щоразу вона відрізняється: адаптація до нової реальності у часи COVID-19, пошук сталої бізнес-моделі або щось інше. Тему лабораторії ми розбиваємо на більш конкретні питання й кожному відводимо окрему онлайн-сесію.

Це для того, щоб навчатися на успіхах і помилках колег з ЄС

Менеджери європейських креативних хабів розкажуть, як долають виклики, актуальні для вас. Це не формат презентації інвестору, а щира розмова з колегами: ви дізнаєтеся про невдачі та отримаєте чесні відповіді на запитання. Щоб можна було освіжити знання пізніше, ми робимо візуальні конспекти зустрічей.

Це для того, щоб не шукати відповіді на питання самотужки

Менеджери креативних хабів з усієї України допоможуть вам придумати дієві робочі рішення під час групових обговорень. У вас спільні виклики й водночас трохи різні досвіди — вчені стверджують, що це найкраще поєднання для пошуку інновацій.

Це для того, щоб навчатися і не випадати зі звичного ритму

Ми зустрічаємося один-два рази на тиждень у другій половині дня. Навчання займає три години, тож вибір між кінцевими термінами на роботі та участю у онлайн-лабораторії не стоятиме.

Це для менеджерів креативних хабів з усієї України

Ми чекаємо на представників хабів, що розвивають креативні індустрії та створюють можливості для співпраці їхніх представників у своєму регіоні. Обов’язково мати змогу впроваджувати нові рішення в роботу простору, не обов’язково знати англійську — ми запрошуємо перекладача.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.