Університетські обміни «САМ Україна»

Університетські обміни «САМ Україна»

 

Ми прагнемо налагодити співпрацю між навчальними закладами і фахівцями з різних регіонів України. Щоб досягти цього, ми взяли модель європейської мобільності Erasmus+ і втілюємо її в межах України. Університетські обміни повинні стати початком тривалої співпраці між внз усієї України, а студенти, що скористають з програми обміну, дізнаються більше про однолітків з інших міст, знайдуть друзів і майбутніх ділових партнерів.

Два українських університети домовляються про обмін студентами і беруть на себе організаційні питання. Ми підтримуємо програму фінансово: компенсуємо адміністративні витрати і виплати студентам. Під час програми її учасники почуваються повноправними студентами приймаючих університетів: їх зараховують до навчального закладу, вони ходять на лекції, живуть у гуртожитках і беруть активну участь у житті університету. Обмін застосовує систему трансферу кредитів ЄКТС, тож студенти не повинні навчатися за програмою двічі або складати додаткові іспити.

Ми будемо повідомляти про можливості для міжуніверситетських обмінів один раз на рік. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це — для обмінів між університетами різних регіонів

Ми прагнемо об’єднати регіони України, тому заохочуємо обмін між навчальними закладами на відстані понад 200 км один від одного. Ви складаєте спільний проєкт, але подаєтеся окремо. Не забудьте зазначити, який університет є вашим партнером.

Це — для університетів із досвідом координування обмінів

До програми можуть бути залучені навчальні заклади, що протягом останніх п’ятьох років брали участь в Erasmus+. У такому разі ми будемо впевнені, що ви маєте потрібний досвід і систему. Ми співпрацюємо лише з ВНЗ, акредитованими Міністерством освіти і науки України.

 

Це — для різних форматів обміну

Є загальні правила, але ви можете обрати різні формати обміну. Вибирайте будь-які спеціальності, регулюйте тривалість програми і кількість студентів. Не забудьте обґрунтувати, чому склали саме таку програму.

Це — для обмінів, де вам не треба думати про гроші

Ми повністю фінансуємо обмін. Компенсуємо адміністративні витрати вашого навчального закладу, надамо студентську стипендію, оплатимо проживання в гуртожитку і проїзд студентів. Учасники з особливими потребами можуть отримати додаткове фінансування — зазначте це в бюджеті програми.

Це — для поступу студентів

Ми цінуємо програми мобільності, що сприяють академічному росту учасників і залучають студентів до життя університету, котрий їх приймає. Студенти не повинні складати програму у двох вишах, щоб їм зарахували кредити.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.