Література на експорт

Література на експорт

Програма «Література на експорт» створена, щоб стимулювати переклади українських книжок та розповісти видавцям з України про ефективні інструменти промоції літератури за кордон. 

Спочатку освітня частина: локальні видавці дізнаються про перспективні закордонні ринки, літагенти з усього світу вивчають художню та дитячу літературу України. Потім — B2B-переговори, де учасники можуть домовитися про купівлю прав на сучасні бестселери та класичні твори. 

У 2020 році відбулося 147 онлайн-переговорів між українськими та закордонними видавцями з 24 країн світу. Це стало рекордом за всі роки незалежності України, та цьогоріч ми збираємося перевершити результати. Слідкуйте за оновленнями в соцмережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для українських видавців, які мріють, щоб книжки з їхнього каталогу видавали у всьому світі

Українські видавці дізнаються про ефективні інструменти промоції та продажу прав під час лекцій та воркшопів з провідними експертами й зможуть реалізувати щось зі свого каталогу на B2B-переговорах з іноземними видавцями. Ми розішлемо ваше портфоліо перевіреною базою контактів, направимо до 60 українських посольств в інших країнах, опублікуємо на сайтах спецпроєкту «Читомо» й Книжкового Арсеналу.

Це для іноземних видавців, що хочуть поповнити своє портфоліо незвіданою українською літературою

Іноземні видавці отримають доступ до відеолекцій з оглядами української літератури та книговидання й зможуть придбати книжки, що їх зацікавили, на B2B-переговорах. Ми проконсультуємо щодо грантів, участі у профільних конкурсах, фестивалях, виставках та українського книжкового ринку.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.