Табори європейської молоді

Табори європейської молоді

 

Громадянське суспільство починається з молоді, тому ми створили табір для юних лідерів. Кожної зміни ми знайомимо дітей з темами толерантності, інклюзивності, демократії, інновацій, екології, здорового способу життя. У нас немає нудних настанов — ми навчаємо через спілкування на рівних і практику. Сподіваємося, що надихнемо учасників робити світ кращим.

Маємо всі атрибути звичайного табору: вожатих, розпорядок дня і безліч можливостей для творчості. Дитина відвідуватиме гуртки, спортивні змагання, концерти, спілкуватиметься з однолітками з усієї України. Аніматори і волонтери з країн ЄС зроблять усе, щоб молодь не нудьгувала.

У 2020 році через пандемію COVID-19 ми організуємо онлайн-табір для дітей. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

 

Це — для всебічного розвитку

Дитина дізнається про європейські цінності і почне вивчати мови ЄС, спілкуючись з іноземними волонтерами. Ми попросимо вас описати таланти й уподобання вашої доньки чи сина, щоб організувати корисний відпочинок.

Це — для нових знайомств

Табір — можливість знайти нових друзів. Дитина відпочиватиме з однолітками, котрі поділяють її активну позицію і зацікавлення.

Це — для активної молоді з усієї України

Табір відкритий для молоді 11–16 років — підлітків, що прагнуть змінювати світ на краще. Ми заохочуємо до участі дітей з інвалідністю, особливостями розвитку, мешканців сіл і малих міст, а також переселенців.

 

Це — для комфортного та безпечного відпочинку

Ми відповідально ставимося до безпеки дітей: проводимо тренінги для аніматорів і вожатих, стежимо, щоб харчування відповідало українським стандартам, і перевіряємо документи закладів.

Це — для того, щоб побувати у таборі незважаючи на пандемію

Ми перенесли табори в онлайн. Для цього розробили онлайн-платформу та застосунок — окремий всесвіт зі спільними активностями, аніматорами, друзями-волонтерами з ЄС і навчанням.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.