Академія культурного лідера

Академія культурного лідера

 

Ми хочемо, щоб українська культура розвивалася поза київською «бульбашкою» і обласними центрами. Для цього потрібні лідери — люди, що визначать сучасну культуру і долучать до неї громаду. 

Саме для них існувала Академію культурного лідера. Управлінці з об’єднаних територіальних громад збиралися в команди по п’ять осіб, щоб навчатися культурного менеджменту. Учасники приходили з ідеєю проєкту і крок за кроком планували, як його втілити: визначали цільову аудиторію, вибудовували стратегію, вчилися керувати проєктом, оцінювати результати і розвивати його. Під час навчання майбутні лідери знайомилися між собою, щоб створити міцну мережу культурних менеджерів по всій Україні.

Наразі Академію культурного лідера завершено, але ми продовжуємо пропонувати можливості для культурних менеджерів. Випускники Академії культурного лідера також можуть долучитися до спеціальних грантів, воркшопів, круглих столів та онлайнових подорожей для випускників. Слідкуйте за нами у соціальних мережах та підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для того, щоб втілювати культурні проєкти

Учасники дізналися, як успішно реалізувати культурну ініціативу. Розпочали з аналізу: знайомства із законодавством України, що стосується культури й децентралізації, і картографування для оцінки наявних ресурсів. Далі перейшли до планування: визначили аудиторію, місію, цілі та стратегію. Завершили практикою: навчалися керувати проєктами, реагувати на зміни, оцінювати результати і дбати про подальший розвиток.

Це для навчання у справжніх професіоналів

У Академії викладали тренери, в яких ми були впевнені: кожен із них мав щонайменше два роки досвіду консультування в галузі культури і стільки ж або довше — навчав інших. Щоб вони склали справді пізнавальну програму, ми провели п’ять тренінгів із фасилітаторами. Перегляньте біографії 14 професіоналів, які ділилися досвідом, тут.

Це для знайомства з культурними менеджерами з усієї України

Учасники дізналися, як команди інших територіальних громад долають ті самі труднощі, що й вони, і знайшли партнерів для спільних проєктів. Студентам Академії було легко зійтися з іншими учасниками, адже вони мали багато спільного.

Це для обміну досвідом поза межами України

Найкращі учасники отримали шанс поїхати до ЄС. Відвідали Німеччину, Чехію та Австрію з важливою місією: познайомитися з культурними менеджерами і перейняти їхній досвід. Подорож була нагодою спланувати спільний проєкт із однією з цих країн.

Це для того, щоб розвиватися навіть під час пандемії

Через пандемію COVID-19 ми перенесли навчання в Академії онлайн. Учасники зустрічалися в Zoom і постійно спілкуються в Moodle. Попри те, що ми відмовилися від особистих зустрічей, програма залишилися насиченою і сповненою знайомств.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.