Creative Enterprise Ukraine

Creative Enterprise Ukraine

 

Майбутнє за локальними креативними проєктами. Ми хочемо підтримати такі в Україні, тож вирішили допомогти їхнім власникам перелаштуватися з творчості на творчий бізнес. Віримо, що чим більше креативних підприємців вміють вправлятися з бізнес-моделями й стратегіями, тим краще для української економіки. 

Creative Enterprise – тренінг що допоможе креативним підприємцям організувати свій бізнес. Ви визначите місію, візію та аудиторію, розберетеся у маркетингу, управлінні фінансами та бізнес-плануванні. Освоїти ці знання допоможуть українські фасилітатори та методологія, розроблена британською агенцією з інновацій Nesta спеціально для підприємців з креативних індустрій.

 

Ми проводимо конкурси на участь у програмі два рази на рік, як і конкурси можливостей для випускників. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це — для зрілого підходу до бізнесу

Перетворіть творчість на сталий бізнес. Оцініть ідею, пропишіть бізнес-модель і зрозумійте, як розвивати підприємство далі, під наглядом досвідчених фасилітаторів. Чітка стратегія допоможе працювати в плюс та залучати інвестиції.

Це — для того, щоб мати ще більше можливостей після програми

Підприємництво — це нові виклики щодня, тому ми підтримуємо вас і після завершення програми. Обговорюйте нагальні проблеми на консультаціях з експертами, розробляйте план дій на стратегічних сесіях, зростайте під наглядом бізнес-менторів та радьтеся з іншими підприємцями й фасилітатором у проєктній групі. У момент невизначеності, подавайтеся на одну із цих можливостей.

Це — для нових знайомств, що поділяють ваші проблеми

Інші учасники програми також розвивають креативний бізнес в Україні і розуміють усі складнощі, пов’язані з цим. Це 20 нових приятелів, що порадять, підтримають, поділяться досвідом і запропонують колаборацію. Щоб ви не загубилися після програми, додавайтеся до спільноти випускників Creative Enterprise у фейсбуці.

Це — для починаючих креативних підприємців

Тренінг стане у пригоді підприємцям-початківцям: і тим, які щойно придумали ідею, і тим, що вже почали розвивати бізнес. Ваша справа повинна належати до таких секторів: архітектура, видавнича справа та література, візуальне мистецтво і фотографія, дизайн, кіно, музика, перформативне мистецтво, телебачення і радіо, мода, ремесла, реклама та маркетинг, музеї, галереї, бібліотеки, креативні хаби, IT, цифрові медіа, комп'ютерні ігри.

Це — для того, щоб розвивати бізнес навіть під час пандемії

На час карантину ми перенесли тренінг в онлайн. Ми відмовилися від особистих зустрічей, але не відмовилися від практичної інформації, порад експертів та спілкування з однодумцями.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.