Creative Enterprise Ukraine
![Creative Enterprise Ukraine](https://houseofeurope.org.ua/rails/active_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--894c199289801fa474ea9e70904af523efc80d11/HoE-collage-21-Creative-Enterprise-Ukraine.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%22HoE-collage-21-Creative-Enterprise-Ukraine.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27HoE-collage-21-Creative-Enterprise-Ukraine.png)
Майбутнє за локальними креативними проєктами. Ми хочемо підтримати такі в Україні, тож вирішили допомогти їхнім власникам перелаштуватися з творчості на творчий бізнес. Віримо, що чим більше креативних підприємців вміють вправлятися з бізнес-моделями й стратегіями, тим краще для української економіки.
Creative Enterprise – тренінг що допоможе креативним підприємцям організувати свій бізнес. Ви визначите місію, візію та аудиторію, розберетеся у маркетингу, управлінні фінансами та бізнес-плануванні. Освоїти ці знання допоможуть українські фасилітатори та методологія, розроблена британською агенцією з інновацій Nesta спеціально для підприємців з креативних індустрій.
Ми проводимо конкурси на участь у програмі два рази на рік, як і конкурси можливостей для випускників. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.
Це — для зрілого підходу до бізнесу
Перетворіть творчість на сталий бізнес. Оцініть ідею, пропишіть бізнес-модель і зрозумійте, як розвивати підприємство далі, під наглядом досвідчених фасилітаторів. Чітка стратегія допоможе працювати в плюс та залучати інвестиції.
Це — для того, щоб мати ще більше можливостей після програми
Підприємництво — це нові виклики щодня, тому ми підтримуємо вас і після завершення програми. Обговорюйте нагальні проблеми на консультаціях з експертами, розробляйте план дій на стратегічних сесіях, зростайте під наглядом бізнес-менторів та радьтеся з іншими підприємцями й фасилітатором у проєктній групі. У момент невизначеності, подавайтеся на одну із цих можливостей.
Це — для нових знайомств, що поділяють ваші проблеми
Інші учасники програми також розвивають креативний бізнес в Україні і розуміють усі складнощі, пов’язані з цим. Це 20 нових приятелів, що порадять, підтримають, поділяться досвідом і запропонують колаборацію. Щоб ви не загубилися після програми, додавайтеся до спільноти випускників Creative Enterprise у фейсбуці.
Це — для починаючих креативних підприємців
Тренінг стане у пригоді підприємцям-початківцям: і тим, які щойно придумали ідею, і тим, що вже почали розвивати бізнес. Ваша справа повинна належати до таких секторів: архітектура, видавнича справа та література, візуальне мистецтво і фотографія, дизайн, кіно, музика, перформативне мистецтво, телебачення і радіо, мода, ремесла, реклама та маркетинг, музеї, галереї, бібліотеки, креативні хаби, IT, цифрові медіа, комп'ютерні ігри.
Це — для того, щоб розвивати бізнес навіть під час пандемії
На час карантину ми перенесли тренінг в онлайн. Ми відмовилися від особистих зустрічей, але не відмовилися від практичної інформації, порад експертів та спілкування з однодумцями.
Це для тебе!
Наші ініціативи — для всієї України
Історії успіху
-
«Що б я зараз не робила, постійно думаю, як зможу використати це в Мелітополі». Ірина Шевченко про мрію з’єднати веломаршрутом Донецьк і Сімферополь
-
Тепло, народжене в горах: як починалася майстерня виробів з вовни «Ґушка»
-
«Відступити від своїх принципів — значить програти»: Олена Афанасьєва про те, як продовжувати створювати проєкти, навіть якщо твоє місто під окупацією