Active Citizens Camps
![Active Citizens Camps](https://houseofeurope.org.ua/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSWhiakkyTURCbE5XSnFObmxuTW5Kbk1IaHZhM1JvYkc1ek5qSm9NQVk2QmtWVU9oQmthWE53YjNOcGRHbHZia2tpZVdsdWJHbHVaVHNnWm1sc1pXNWhiV1U5SWtodlJTMWpiMnhzWVdkbExUSXdMVUZqZEdsMlpTMURhWFJwZW1WdWN5MURZVzF3TG5CdVp5STdJR1pwYkdWdVlXMWxLajFWVkVZdE9DY25TRzlGTFdOdmJHeGhaMlV0TWpBdFFXTjBhWFpsTFVOcGRHbDZaVzV6TFVOaGJYQXVjRzVuQmpzR1ZEb1JZMjl1ZEdWdWRGOTBlWEJsU1NJT2FXMWhaMlV2Y0c1bkJqc0dWQT09IiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0xNlQwNTozMjozMi4yNTJaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--e55eeb979326e7f0a6971b7ebec7d9fad906a804/HoE-collage-20-Active-Citizens-Camp.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%22HoE-collage-20-Active-Citizens-Camp.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27HoE-collage-20-Active-Citizens-Camp.png)
Активні громадяни змінюють світ власноруч. Вони не чекають, доки хтось зробить це за них, а беруть ініціативу на себе. Вони знають, що важливо для громади, і об’єднують її навколо корисних ідей.
Active Citizens Camps формують міцну мережу таких мотивованих людей в Україні. У таборі ви познайомитеся з активістами й представниками влади, обговорите їхні успішні проєкти і спитаєте поради щодо своїх, дізнаєтеся більше про лідерство й керування проєктами. Час для дружнього спілкування та знайомства з проєктами інших учасників теж знайдеться.
Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.
Це — для того, щоб стати активним громадянином
Розпочнемо табір із фасилітаторських сесій за методологією «Активні Ггромадяни». Ви усвідомите себе й свою культуру, навчитеся розуміти інших і вести конструктивний діалог, об’єднувати громаду для суспільних змін і планувати сталі соціальні ініціативи. Навіть якщо ви давно цікавитеся лідерством, дізнаєтеся про щось нове.
Це — для обміну думками з активістами з України, Великобританії та ЄС
У таборі буде багато спілкування: з активними громадянами ЄС і Великобританії, місцевими активістами, підприємцями, представниками влади та іншими учасниками програми. Знайомтеся і обмінюйтеся контактами на майбутнє.
Це — для тих, хто вже має досвід активізму
Табір буде цікавий для тих, хто вже спробував себе у громадянській активності і хоче продовжувати. Невеликі ініціативи теж рахуються. Якщо ви організували фотовиставку в університеті — сміливо подавайтеся.
Це — для причетності до глобального руху однодумців
Після табору ви станете частиною «Активних Ггромадян» — мережі з 286 243 активістів із 77 країн. Зможете знайомитися між собою у спільноті випускників, подаватися на гранти і надихатися 11 272 міжнародними проєктами інших учасників.
Це — для того, щоб побувати у таборі незважаючи на пандемію
Через пандемію COVID-19 ми перенесли табори в онлайн. Усе як під час особистих зустрічей, тільки у форматі відеоконференцій: знайомства, фасилітаторські сесії та натхнення від спілкування з іншими активістами. Часом навіть краще, адже підключатися до зустрічей можна прямо з дому.
Це для тебе!
Наші ініціативи — для всієї України
Історії успіху
-
«Що б я зараз не робила, постійно думаю, як зможу використати це в Мелітополі». Ірина Шевченко про мрію з’єднати веломаршрутом Донецьк і Сімферополь
-
Тепло, народжене в горах: як починалася майстерня виробів з вовни «Ґушка»
-
«Відступити від своїх принципів — значить програти»: Олена Афанасьєва про те, як продовжувати створювати проєкти, навіть якщо твоє місто під окупацією