Табори активних громадян

Табори активних громадян

 

Активні громадяни хочуть і змінюють світ. Вони не чекають, поки хтось зробить за них, вони беруть ініціативу у свої руки. Вони знають, що важливо для громади й об’єднують її навколо корисних ідей. 

Табори активних громадян формують міцну мережу таких вмотивованих людей в Україні. Під час табору ви познайомитеся з активістами й представниками влади, обговорите їхні успішні проєкти й спитаєте поради щодо своїх, дізнаєтеся більше про лідерство й управління проєктами. Ввечері — час для дружнього спілкування і дослідження міста. 

Через карантин ми перенесли табір у серпні в онлайн. Ми тестуємо цей формат і поки не знаємо, коли повернемося до особистих зустрічей. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

 

Це — для того, щоб стати активним громадянином

Розпочнемо табір із фасилітаторських сесій за методологією «Активні громадяни». Ви усвідомите себе й свою культуру, навчитеся розуміти інших та вести продуктивний діалог, об'єднувати громаду для суспільних змін і планувати сталі соціальні ініціативи. Навіть якщо ви давно цікавитися темою лідерства, ви все одно дізнаєтеся щось нове. 

Це — для обміну думками з активістами з України, Великобританії та ЄС

Під час табору буде багато спілкування: з активними громадянами з ЄС і Великобританії, місцевими активістами, підприємцями, представниками влади й іншими учасниками табору. Знайомтеся і обмінюйтеся контактами на майбутнє.

Це — для тих, хто вже має досвід активізму

Табір буде цікавий тим, хто вже спробував себе у громадській активності й хоче продовжувати. Невеликі ініціативи теж рахуються. Якщо ви організували фотовиставку в університеті — сміливо подавайтеся.

Це — для причетністі до глобального руху однодумців

Після табору ви станете частиною руху «Активні громадяни» — мережі 286 243 активістів з 77 країн. Зможете знайомитися у спільноті випускників, подаватися на гранти і надихатися 11 272 міжнародними проєктами інших учасників. 

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.