Active Citizens Camps

Active Citizens Camps

 

Активні громадяни змінюють світ власноруч. Вони не чекають, доки хтось зробить це за них, а беруть ініціативу на себе. Вони знають, що важливо для громади, і об’єднують її навколо корисних ідей. 

Active Citizens Camps формують міцну мережу таких мотивованих людей в Україні. У таборі ви познайомитеся з активістами й представниками влади, обговорите їхні успішні проєкти і спитаєте поради щодо своїх, дізнаєтеся більше про лідерство й керування проєктами. Час для дружнього спілкування та знайомства з проєктами інших учасників теж знайдеться.

Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

 

Це — для того, щоб стати активним громадянином

Розпочнемо табір із фасилітаторських сесій за методологією «Активні Ггромадяни». Ви усвідомите себе й свою культуру, навчитеся розуміти інших і вести конструктивний діалог, об’єднувати громаду для суспільних змін і планувати сталі соціальні ініціативи. Навіть якщо ви давно цікавитеся лідерством, дізнаєтеся про щось нове.

Це — для обміну думками з активістами з України, Великобританії та ЄС

У таборі буде багато спілкування: з активними громадянами ЄС і Великобританії, місцевими активістами, підприємцями, представниками влади та іншими учасниками програми. Знайомтеся і обмінюйтеся контактами на майбутнє.

Це — для тих, хто вже має досвід активізму

Табір буде цікавий для тих, хто вже спробував себе у громадянській активності і хоче продовжувати. Невеликі ініціативи теж рахуються. Якщо ви організували фотовиставку в університеті — сміливо подавайтеся.

Це — для причетності до глобального руху однодумців

Після табору ви станете частиною «Активних Ггромадян» — мережі з 286 243 активістів із 77 країн. Зможете знайомитися між собою у спільноті випускників, подаватися на гранти і надихатися 11 272 міжнародними проєктами інших учасників.

Це — для того, щоб побувати у таборі незважаючи на пандемію

Через пандемію COVID-19 ми перенесли табори в онлайн. Усе як під час особистих зустрічей, тільки у форматі відеоконференцій: знайомства, фасилітаторські сесії та натхнення від спілкування з іншими активістами. Часом навіть краще, адже підключатися до зустрічей можна прямо з дому. 

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.