Гранти на проєкти для творчої молоді

Гранти на проєкти для творчої молоді

 

Віримо, що Україна — талановита. У кожному місті чи селі вистачає обдарованих українців, а от фінансування та можливостей для самовираження — ні. Розуміючи це, ми створили гранти на проєкти для творчої молоді.

Наші гранти призначені для ініціатив, що допомагають проявити себе молоді з регіонів. Лабораторії звукозапису, інклюзивні театральні постановки, кінематографічні табори, урбаністичні лабораторії з переосмислення публічних просторів та інші проєкти, завдяки яким учасники матимуть змогу творити. Втілити проєкт допоможе ментор з ЄС. Ця людина стане напарником для вас і наставником для учасників.

Ми відкриваємо конкурс для грантів на проєкти для творчої молоді раз на рік — узимку. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, аби нічого не пропустити.

 

«Перша виставка» від Гараж 127. Проєкт, який ми підтримали грантом

Це — для того, щоб надихнути креативну молодь

Запаліть молодь тим, що знаєте й любите: дизайном, урбаністикою, візуальним, перформативним мистецтвом або інтердисциплінарними практиками. Дайте їй мотивацію, знання, ресурси — і ваші старання не будуть марними, адже в Україні буде більше людей, котрі використовують творчу уяву, щоб змінити суспільство.

Це — для проєктів, які вам цікаво втілювати

Ваш проєкт повинен допомогти молоді з регіонів втілити креативний задум. Як саме це відбудеться — залежить від вас. У таких рамках ви можете запропонувати проєкт, який потім з гордістю додасте до портфоліо своєї організації.

Це — для роботи зі спільником з ЄС або Великої Британії

У вас буде ментор із ЄС або Великої Британії. Молодий митець або мисткиня подивиться на проєкт з боку і допоможе учасникам розкрити свій потенціал. Якщо ви давно мрієте про співпрацю з конкретною людиною, ми спробуємо запросити саме її.

Це — для того, щоб реалізувати таланти, не виїжджаючи до Києва

Ми фінансуємо проєкти поза столицею. Зробіть подію у своєму місті, селі, районі, щоб активізувати мистецьке життя й надихнути творчу спільноту втілювати задуми у рідних містах.

Це — для українських організацій

Грант може отримати організація зі статусом юридичної особи і переконливою ідеєю. Благодійні та громадські організації, державні інституції та навіть ФОПи підходять, якщо можуть приймати фінансову допомогу.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.