Digital Labs: медики

Digital Labs: медики

 

Ми мріємо про простір, де активні медики можуть ділитися досвідом та працювати над рекомендаціями, що змінять систему охорони здоров’я в Україні на краще. Простір, де багато натхнення, спілкування та спільної роботи. Втілюємо цю мрію у Digital Labs: медики. 

Під час онлайн-лабораторії ви разом з медиками з усієї України зможете подумати над розв’язанням спільних проблем. Дізнаєтеся про робочі інструменти під час лекцій експертів з ЄС та України, обговорите реальні ситуації з роботи та складете рекомендаціїпід час менторських сесій. Експерти будуть поруч, щоб скерувати та допомогти порадою. 

Ми повідомляємо про нові конкурси для онлайн-лабораторій кілька разів на рік. Стежте за оновленнями в соцмережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для обговорення питань, що нині на часі

Ми обрали актуальні теми: неонатологія, педіатрія та дитяча реабілітація. Кожну онлайн-лабораторію присвячуємо одній темі, щоб мати змогу в неї заглибитися за 10 лекцій та 10 практичних менторських сесій.

Це для знайомства з провідними спеціалістами з ЄС та України

Вчитися потрібно в найкращих, тому у нас викладають лише досвідчені та вмотивовані. Лектори з ЄС на прикладі власної практики розкажуть про тренди в охороні здоров'я. Українські медики доведуть, що змінювати середовище можна навіть попри відсутність підтримки.

Це для створення зручних рекомендацій та словників

Після онлайн-лабораторії у вас будуть рекомендації, які одразу можна застосувати в роботі: без бюрократії та фінансування. Перевірені європейські стандарти, які ви адаптуєте під українські реалії, консультуючись з експертами.

Це для активних медиків з усієї України

Натхнення творити зміни не залежить від посади, тому ми запрошуємо і лікарів, і медичних сестер. Покажіть три роки професійного досвіду та мотивацію ділитися новими знаннями зі спільнотою медиків.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.