Digital Labs: медики
Ми мріємо про простір, де активні медики можуть ділитися досвідом та працювати над рекомендаціями, що змінять систему охорони здоров’я в Україні на краще. Простір, де багато натхнення, спілкування та спільної роботи. Втілюємо цю мрію у Digital Labs: медики.
Під час онлайн-лабораторії ви разом з медиками з усієї України зможете подумати над розв’язанням спільних проблем. Дізнаєтеся про робочі інструменти під час лекцій експертів з ЄС та України, обговорите реальні ситуації з роботи та складете рекомендаціїпід час менторських сесій. Експерти будуть поруч, щоб скерувати та допомогти порадою.
Ми повідомляємо про нові конкурси для онлайн-лабораторій кілька разів на рік. Стежте за оновленнями в соцмережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.
Це для обговорення питань, що нині на часі
Ми обрали актуальні теми: неонатологія, педіатрія та дитяча реабілітація. Кожну онлайн-лабораторію присвячуємо одній темі, щоб мати змогу в неї заглибитися за 10 лекцій та 10 практичних менторських сесій.
Це для знайомства з провідними спеціалістами з ЄС та України
Вчитися потрібно в найкращих, тому у нас викладають лише досвідчені та вмотивовані. Лектори з ЄС на прикладі власної практики розкажуть про тренди в охороні здоров'я. Українські медики доведуть, що змінювати середовище можна навіть попри відсутність підтримки.
Це для створення зручних рекомендацій та словників
Після онлайн-лабораторії у вас будуть рекомендації, які одразу можна застосувати в роботі: без бюрократії та фінансування. Перевірені європейські стандарти, які ви адаптуєте під українські реалії, консультуючись з експертами.
Це для активних медиків з усієї України
Натхнення творити зміни не залежить від посади, тому ми запрошуємо і лікарів, і медичних сестер. Покажіть три роки професійного досвіду та мотивацію ділитися новими знаннями зі спільнотою медиків.
Це для тебе!
Наші ініціативи — для всієї України
Події
Історії успіху
- Єврейська література українською: інтерв’ю з Леонідом Фінбергом про переклади з їдишу та івриту
- «Що б я зараз не робила, постійно думаю, як зможу використати це в Мелітополі». Ірина Шевченко про мрію з’єднати веломаршрутом Донецьк і Сімферополь
- Тепло, народжене в горах: як починалася майстерня виробів з вовни «Ґушка»