Поп-ап хаб

Ми знаходимося в Києві, тож не усі можуть зайти до нас у гості. Щоб виправити це, ми щороку приїжджаємо до великого міста з поп-ап хабом. 

Разом з місцевим креативним хабом відкриваємо тимчасовий простір, де можна дізнатися про можливості ЄС для українців та познайомитися з іншими агентами змін. Поп-ап хаб триває кілька тижнів і завершується фестивалем креативності House of Europe Festival.

 

Можливості для розвитку: з перших рук і для кожного

Ми розповідаємо як поїхати до ЄС, профінансувати проєкт або навчитися новому завдяки програмам House of Europe, «Креативної Європи», Erasmus+, i-Portunus, Goethe-Institut, Французького Інституту, Британської Ради, Чеських центрів та інших проєктів. Презентації проводять їхні працівники, тож після лекції можна поставити запитання людині, що знає всі тонкощі. 

Окремо познайомимо із нашим каталогом можливостей, де щотижня з’являються свіжі гранти та програми від ЄС. 

 

Консультації: про програми, відкриті конкурси, будь-що інше

Наші помічники підберуть для вас грант, навчальну програму або табір, на який можна податися вже зараз та допоможуть, якщо щось незрозуміло. Щоб ви не відволікалися на нотатки, пропонуємо листівки з описами програм та корисними посиланнями.

 

 

Місце сили: простір для спілкування та відпочинку

У нас є пуфи для відпочинку, столи для роботи, фільтр-кава для затишку та книжкова шафа з курованою бібліотекою для розвитку. На полицях українські та англомовні видання про культуру, доповнені друкованою європейською періодикою — Kinfolk, Sleek, NORK. Часом простір перетворюється на кінотеатр або концертну залу та потрапляє на мапу культурних подій міста. 

Дизайн поп-ап хабу створили архітектори Олександр Манукьянс та Яна Бучатська.

 

 

Фестиваль: два дні креативності та підприємництва

Кульмінація поп-ап хабу — House of Europe Festival. Це лекції та особисті поради практиків з ЄС та України, простір для знайомства з успішними українськими та європейськими креативними стартапами, нетворкінг, кінопокази, концерти та вечірки. Більше про подію читайте на сторінці фестивалю.

 

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.