House of Europe Festival

House of Europe Festival

House of Europe Festival — фестиваль креативності та підприємництва, який щороку проходить в іншому місті України. 

Це лекції спікерів з ЄС та України, історії про реалії підприємництва від креативних стартапів, особисті консультації, нетворкінг, кінопокази, концерти та вечірки. Тут усі причетні до творчих проєктів можуть надихнутися історіями успішних бізнесів і зібрати комбо для досягнення своїх цілей — знання, знайомства й персональні поради експертів. 

Ми проти монополії столиці на гучні події. Для House of Europe Festival обираємо обласні центри й разом із місцевою креативною спільнотою розкачуємо регіон.

 

Конференція з експертами з ЄС та України

Вчіться у власників та топменеджерів бізнесів, що визначають креативні індустрії в ЄС та Україні. Вони розкажуть як створити й розвивати успішний проєкт.

Лекції про те, що турбує місто

Побувайте на фестивалі, програму якого сформувало місто. Теми лекцій — виклики місцевої креативної спільноти та питання, важливі для кожного бізнесу: фінанси, маркетинг, реєстрація підприємства, захист інтелектуальної власності.

 

Персональні консультації експертів з бізнесу

Отримайте персональні поради від власників успішних креативних підприємств. На 15 хвилин вони зануряться у ваш бізнес та порадять як рухатися далі.

 

 

Досвід маленьких, але успішних бізнесів

Дізнайтеся про реалії креативного підприємництва від засновників успішних стартапів з ЄС та України. Галереї, видавництва, креативні студії, бренди одягу, екологічні та інноваційні бізнеси розкажуть як помилялися й не здавалися. Серед них будуть і наші випускники.

 

 

Простір для знайомства з підприємцями

Покрутіть продукти креативних стартапів у експозоні. Знайомтеся з власниками та не соромтеся прямо питати про провали та лайфхаки — тут усі свої.

 

 

Пітчинг інноваційних стартапів

Вболівайте за інноваційні українські стартапи, що змагатимуться за можливість презентувати свої ідеї інвесторам з усього світу на Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені. Обіцяємо запальний пітчинг з міжнародним журі.

 

Кінопокази, концерти та атмосферні вечірки

Надихайтеся на показах українського та європейського незалежного кіно, рекламних кейсів, що увійшли в історію, та музичних сетах місцевих груп. Ввечері чекаємо вам на вечірці з діджейською музикою просто теплого весняного неба.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.