Лабораторія культурної трансформації для початківців у сфері культурного менеджменту
Це інтенсивна шестиденна лабораторія для тих, хто мріє збирати гучних виконавців на фестивалях, проводити книжкові ярмарки, робити мистецькі виставки та розвивати українську культуру.
Навчимося придумувати сильні ідеї, об’єднувати навколо них команду та партнерів й слідкувати, щоб усе пройшло за планом. В кінці отримаєте набір практичних інструментів та шанс отримати до 500 євро на подальший професійний розвиток.
Коли: 18-23 листопада, з 14:00 по 18:00
Де: Zoom
День 1. Основи культурного менеджменту: управління проєктами, фандрейзинг, кризовий менеджмент, стратегічне мислення та ШІ для роботи.
День 2. Культурна спадщина, ідентичність, деколонізація: переосмислення традиційної культури та деколонізація в різних сферах культури.
День 3. Культура в громаді під час війни: конфлікти та образи суспільства, інклюзивність та робота з незахищеними верствами населення, культура та психічне здоров'я суспільства.
День 4. Міжнародна співпраця: міжнародний культурний менеджмент, комунікація в міжнародних командах, закордонні партнерства.
День 5-6. Індивідуальні та групові консультації з нашими експертами: Денисом Васильєвим, Поліною Городиською, Сергієм Жуковським, Іриною Каць, Оленою Михайленко та Марією Яремчук.
Лабораторія буде корисною:
- менеджерам культурних проєктів, які мають менш як один рік досвіду й хочуть систематизувати знання;
- новачкам, які мріють займатися культурними проєктами й хочуть здобути базу.
Заповніть форму на онлайн-платформі. Це займе не більш як 15 хвилин.
Потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Лабораторія культурної трансформації» і конкурс «Лабораторія культурної трансформації для початківців у сфері культурного менеджменту».
Результати оголосимо 7 листопада. Не забудьте перевірити пошту, яку реєстрували на онлайн-платформі.
- Онлайн-лабораторія проходить в рамках Лабораторії культурної трансформації — серії практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів, представників громадського сектору та культурних діячів поза великими містами та регіональними центрами під час війни. Це проєкт Goethe-Institut в Україні та частина програми House of Europe, що фінансується Європейським Союзом.