Гранти міжнародної мобільності для професіоналів у сфері культури і креативних індустрій

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Грант
Місце: ЄС та Велика Британія
Кінцевий термін: 13 жовтня 2023 о 15:00 за київським часом
Організатор: House of Europe

Грант міжнародної мобільності — це ваш квиток на омріяний професійний захід у ЄС або Великій Британії. Відвідуйте фестивалі та тренінги, знайомтеся з провідними експертами та колегами, робіть дослідження і презентуйте здобутки, працюйте над проєктами самостійно або спільно з європейськими партнерами. Ми допоможемо із витратами, щоб вам не довелося перейматися через гроші.

Завдяки нашим партнерам з галереї міста Карлсруе, ми можемо видати п’ять додаткових грантів візуальним митцям. 

Читайте путівник конкурсом та подавайтеся — ми чекаємо на ваші надихаючі заявки.

Щоб дізнатися про тонкощі грантів та поставити запитання їхнім менеджеркам, долучайтеся до прямого ефіру у фейбуці о 16:00 у вівторок, 26 вересня.

Що я отримаю?
До 4000 євро на квитки, житло, харчування, візи, страхування та квитки на події.
Я можу взяти участь?

Запрошуємо менеджерів, кураторів, експертів, дослідників, підприємців, митців, архітекторів, ландшафтних дизайнерів, урбаністів та представників творчих спеціальностей. 

Якщо ви працюєте у сферах музики, театру, танцю, кіно, дизайну, моди, візуального мистецтва та фотографії, аудіовізуального мистецтва, ремесел, музею, галерей, артринку, бібліотек, видавничої справи та літератури, фестивалів, креативних хабів, культурної спадщини, архівів, реставрації та консервації — ця можливість для вас.

Що потрібно для участі?
  • Резюме.
  • Опис та структурований план подорожі.
  • Підтвердження від партнера з ЄС чи Великої Британії: запрошення на стажування, програма конференції тощо.
Як подати заявку?

Заповніть форму на онлайн-платформі

Перш ніж подати заявку, прочитайте путівник конкурсом. Там — більше інформації про суму гранту, особливості виплат на різні юридичні особи, звітування та секрети, що допоможуть виграти конкурс.

Зверніть увагу
  • З’їздіть у подорож між 15 грудня 2023 та 15 червня 2024 року.
  • Під час воєнного стану діють обмеження на виїзд чоловіків за кордон. Ми не гарантуємо дозволу на виїзд, але можемо надати лист-підтвердження про фінансування подорожі. Подача документів за вами.
  • 25 вересня ми відкриваємо конкурс на гранти на персональні проєкти. Якщо вам не зручно подорожувати або ви маєте ідею проєкту, який можна втілити в Україні — подавайтеся.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.