Воркшоп «Культурні трансформації: деколонізація»

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Воркшоп
Місце: Zoom
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: House of Europe: Goethe-Institut в Україні

Воркшоп досліджує вплив радянської доктрини на українську традиційну культуру: народний танець, театр та концертний жанр. За два дні ви дізнаєтеся про досвід створення сучасного українського продукту та знайдете нові формати роботи в контексті дерадянізації та деімперіалізації.

Коли: 7-8 червня з 12:00 по 16:00 з перервами на каву.

Де: онлайн в Zoom

Хто серед спікерів?
  • Марія Бакало — хореографка, викладачка сучасного танцю, засновниця Contemporary Dance Space Lviv, вчиться на магістратурі в Каліфорнійському університеті. 
  • Юлія Півторак — мистецтвознавиця та викладачка кафедри культурології Українського католицького університету, випускиця Києво-Могилянської академії та Університету Нью-Йорку.
  • Марія Кардаш — перформерка, антропологиня танцю, стипендіатка Choreomundus і Вишеградського фонду.
  • Вікторія Якуша — архітекторка, дизайнерка, засновниця мультидисциплінарної студії Yakusha та колекції живого дизайну FAINA
  • Фасилітують розмову тренерки Лабораторії культурної трансформації Ірина Каць, Поліна Городиська та Юля Любич.
Я можу взяти участь?
Воркшоп буде корисним усім, хто шукає способи переосмислити українське мистецтво та ремесла.
Як подати заявку?

Заповніть форму на онлайн-платформі. Це займе не більш як 15 хвилин. 

Потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Лабораторія культурної трансформації» і конкурс «Воркшоп “Культурні трансформації: деколонізація”».

Ми надішлемо посилання на Zoom-конференцію на пошту, на яку ви реєструвалися, 6 червня.

Зверніть увагу
  • Воркшоп проходить в рамках Лабораторії культурної трансформації — серії практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів, представників громадського сектору та культурних діячів поза великими містами та регіональними центрами під час війни. Це проєкт Goethe-Institut в Україні та частина програми House of Europe, що фінансується європейським союзом. Проєкт втілюється у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наш донор, керуюча організація та партнер

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.