Воркшоп «Культурні трансформації: деколонізація»
Воркшоп досліджує вплив радянської доктрини на українську традиційну культуру: народний танець, театр та концертний жанр. За два дні ви дізнаєтеся про досвід створення сучасного українського продукту та знайдете нові формати роботи в контексті дерадянізації та деімперіалізації.
Коли: 7-8 червня з 12:00 по 16:00 з перервами на каву.
Де: онлайн в Zoom
- Марія Бакало — хореографка, викладачка сучасного танцю, засновниця Contemporary Dance Space Lviv, вчиться на магістратурі в Каліфорнійському університеті.
- Юлія Півторак — мистецтвознавиця та викладачка кафедри культурології Українського католицького університету, випускиця Києво-Могилянської академії та Університету Нью-Йорку.
- Марія Кардаш — перформерка, антропологиня танцю, стипендіатка Choreomundus і Вишеградського фонду.
- Вікторія Якуша — архітекторка, дизайнерка, засновниця мультидисциплінарної студії Yakusha та колекції живого дизайну FAINA.
- Фасилітують розмову тренерки Лабораторії культурної трансформації Ірина Каць, Поліна Городиська та Юля Любич.
Заповніть форму на онлайн-платформі. Це займе не більш як 15 хвилин.
Потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Лабораторія культурної трансформації» і конкурс «Воркшоп “Культурні трансформації: деколонізація”».
Ми надішлемо посилання на Zoom-конференцію на пошту, на яку ви реєструвалися, 6 червня.
- Воркшоп проходить в рамках Лабораторії культурної трансформації — серії практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів, представників громадського сектору та культурних діячів поза великими містами та регіональними центрами під час війни. Це проєкт Goethe-Institut в Україні та частина програми House of Europe, що фінансується європейським союзом. Проєкт втілюється у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики.