Воркшоп «Охорона нематеріальної культурної спадщини під час війни»

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Воркшоп
Місце: Zoom
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: House of Europe: Goethe-Institut в Україні

У липні ЮНЕСКО внесла український борщ до переліку елементів  нематеріальної культурної спадщини, які потребують термінової охорони. Проте багато українських традицій, обрядів, мистецтв та ремесел перебувають під загрозою. Воркшоп створений для усіх, хто прагне цьому зарадити. 

За два дні ви оціните стан нематеріальної культурної спадщини у своїй громаді та зрозумієте, як її захистити. Допоможе експертка з питань живої спадщини та досвідчена культурна менеджерка Ірина Каць.

Зустрічаємося 14-15 вересня в Zoom. Не забудьте звільнити чотири години у середу та четвер: з 13:00 по 17:00.

Воркшоп проходить в рамках Лабораторії культурної трансформації — серії практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів, представників громадського сектору та культурних діячів поза великими містами та регіональними центрами під час війни. 

Лабораторія культурної трансформації реалізується Goethe-Institut в Україні у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України та фінансується ЄС за програмою House of Europe.

Що в програмі?
  • Охорона нематеріальної культурної спадщини: ключові поняття та гравці.
  • Аналіз загроз живій спадщині малих міст і громад під час війни.
  • Інструменти охорони нематеріальної культурної спадщини: переліки елементів, плани з охорони тощо.
Хто спікер?

Ірина Каць

  • Менеджерка культури, незалежна експертка з питань культурної політики, стратегування та організаційного розвитку, фасилітаторка, тренерка та соціальна аніматорка.
  • Засновниця і голова правління громадської організації «Культурний ді@лог».
  • Авторка інноваційних проєктів, які стосуються трансформації публічних просторів, учасницьких підходів у розвитку громад, розбудови міжкультурного діалогу та довіри в суспільстві. 
  • Менеджерка Платформи нематеріальної культурної спадщини, заступниця голови Експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики України.
Я можу взяти участь?

Воркшоп буде корисним усім, хто переймається збереженням живої спадщини: 

  • носіям традицій та практик;
  • працівникам сфери культури та освіти малих міст та громад;
  • представникам організацій, які опікуються нематеріальною культурною спадщиною.
Як подати заявку?

Заповніть форму на онлайн-платформі. Це займе не більш як 15 хвилин. 

Потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Лабораторія культурної трансформації» і конкурс «Воркшоп “Охорона нематеріальної культурної спадщини під час війни”».

Ми надішлемо посилання на Zoom-конференцію на пошту, на яку ви реєструвалися, вже 9 вересня.

Зверніть увагу
  • Щоб відвідувачі отримали якісний фідбек від спікерів, ми обмежили кількість учасників  воркшопу до 20 людей. Якщо ви не встигнете цього разу — не засмучуйтеся. Ви отримаєте перевагу при відборі на наступні воркшопи.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наш донор, керуюча організація та партнер

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.