Creative Business Survival Kit: експертні консультації та фінансування

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Програма
Місце: Онлайн
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: House of Europe

Creative Business Survival Kit — це невідкладна допомога для вашого креативного бізнесу.

За два місяці щотижневих персональних консультацій з провідними експертами, ви зрозумієте як розвивати свою справу в умовах війни. Зможете обрати нову бізнес-модель, вийти на міжнародний ринок або продовжити працювати в Україні усупереч викликам. 

Ви також отримаєте 1 000 євро, щоб профінансувати принаймні частину задуманого: перекласти сайт іноземними мовами або налаштувати рекламу в онлайні. Ви також можете зняти приміщення для релокейту, виплатити гонорари підлеглим або придбати обладнання.  

Подавайтеся та продовжуйте розвивати свою справу.

Що я отримаю?
 • Розуміння, як подолати виклики та продовжити зростати навіть під час війни.
 • П’ять двогодинних консультацій від досвідченого українського підприємця. Обирайте між Анною Петровою — засновницею StartUp Ukraine, Selfmade woman та трансформаційної платформи Wake up call та Володимиром Воробеєм — засновником PPV Knowledge Networks, Business Hub та lislis
 • Дві годинні консультації від естонського/-ї експерта/-ки. Наші партнери з Creative Estonia знайдуть людину, яка ідеально підійде під ваш запит.
 • 1 000 євро на те, щоб пристосувати ваш креативний бізнес до нової реальності.
 • Участь у спільноті випускників. Це — ще більше грантів, знайомства з авторами неймовірних проєктів з усієї України та можливість поспілкуватися особисто.
Я можу взяти участь?

Програма буде корисна власникам креативних бізнесів.

 

Подавайтеся, якщо ваш бізнес: 

 • до повномасштабного вторгнення працював та приносив дохід;
 • офіційно зареєстрований на території України;
 • має ФОП, ТОВ, ПП тощо;
 • комерційний: некомерційні організації (ГО, БФ тощо) не можуть подаватися;
 • складається лише з вас або має команду.
Які сфери належать до креативних індустрій?
Ваш бізнес може бути пов’язаний з рекламою, маркетингом, архітектурою, ремеслами, креативними хабами, цифрові медіа, іграми, модою, кіно, телебаченням, радіо, музеями, галереями, бібліотеками, музикою, перформативними мистецтвами, дозвіллям, видавничою справою, літературою, візуальним мистецтвом, фотографією, продуктовим, графічним, інтер’єрним або іншим дизайном.
Що потрібно для участі?
 • Заповнена заявка: розкажіть про свій бізнес, проблеми, з якими ви стикнулися через війну, та своє бачення їх вирішення. Не забудьте додати, на що плануєте витратити стипендію. 
 • Реєстраційні документи бізнесу: виписка з ЄДР та витяг. Види економічної діяльності (КВЕДи), зазначені в документах, мають співпадати з описаними в заявці.
 • Банківська довідка з реквізитами гривневого рахунку.
Як подати заявку?

Заповніть форму на онлайн-платформі. Заявка займе приблизно 40 хвилин. Шукайте запитання із заявки у прикладі аплікаційної форми.

Потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Креативні бізнеси» і конкурс «Creative Business Survival Kit». 

Ми отримуємо більшу кількість якісних заявок, ніж можемо профінансувати. Переможців оберемо, зважаючи на ситуацію вашого бізнесу та те, наскільки ефективно ви використаєте підтримку.

Зверніть увагу
 • Консультації розпочнуться у вересні й триватимуть до листопада.
 • Вам потрібно буде здати два коротких звіти. Впродовж тижня після останньої консультації вам потрібно буде поділитися враженнями щодо менторської програми. Упродовж двох місяців після отримання стипендії — написати 300 слів про те, як ви витратили гроші.
 • Ми виплатимо стипендію в гривні за внутрішнім курсом Goethe-Institut у день переказу. Наш курс нижчий від ринкового на 3-5 гривень. 
 • Не забувайте, що вам доведеться сплатити податок зі стипендії. Сума, яку ви зможете витратити на свій бізнес, може бути трохи меншою від 1 000 євро.
 • Заборонено витрачати стипендію на пряму або опосередковану підтримку державних органів Росії та Білорусі, а також людей та організацій, які знаходяться під санкціями ЄС.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.