Воркшоп «Міжнародна культурна співпраця під час війни»
Як просувати українську культуру за кордоном навіть під час війни — обговоримо 13-14 липня під час воркшопу Дениса Васильєва, Мар’яни Максим’як та Сергія Жуковського. Навчимося придумувати ідеї, які зацікавлять партнерів з різних країн, шукати фінансування та не губитися на кожному етапі втілення проєкту. Спікери поділяться секретами роботи над своїми проєктами та дадуть поради щодо ваших ідей.
Зустрічаємося 13-14 липня у Zoom. Не забудьте звільнити чотири години у середу та четвер: з 15:00 по 19:00.
Воркшоп проходить в рамках Лабораторії культурної трансформації — серії практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів, представників громадського сектору та культурних діячів поза великими містами та регіональними центрами під час війни.
Лабораторія культурної трансформації реалізується Goethe-Institut в Україні у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України та фінансується ЄС за програмою House of Europe.
- Позиціонування України у світі під час війни.
- Чи варто запускати міжнародні проєкти під час війни: SWOT-аналіз.
- Словник термінів для ефективної роботи з міжнародними проєктами.
- Особливості співпраці з різними країнами.
- Де шукати гроші: гранти та інші можливості для фінансування.
- Як виглядає типовий міжнародний проєкт.
- Інсайди та приклади вдалих міжнародних проєктів від спікерів.
- Покроковий план втілення міжнародного проєкту.
- Співпраця з Німеччиною: що цікаво німецьким культурним діячам сьогодні, можливості та секрети співпраці.
- Індивідуальна коуч-сесія з одним із експертів воркшопу.
Денис Васильєв — менеджер культурних проєктів громадської організації «Центр розвитку бізнес-технологій та культури». Директор Музею історії музичних інструментів «БарабанЗА». Тренер Лабораторії культурної трансформації та EU4Culture.
Мар’яна Максим’як — менеджерка культурних проєктів. Програмна директорка Літературного центру імені Аґнона. Працювала в Українському католицькому університеті та Центрі міської історії Центрально-Східної Європи. Тренерка Академії культурного лідера, менторка проєктів «Будуємо Україну разом» та «Мережа пам’яті».
Сергій Жуковський — менеджер культурних проєктів. Голова громадської організації «День музики», співзасновник громадської спілки «Асоціація Культура і креативність». Є співзасновником шведсько-українського фестивалю Tracks та співорганізатором міжнародного фестивалю важкої музики Metal East.
До воршкопу також долучаться креативна директорка Українського інституту Тетяна Філевська та співзасновниця InterAKT Initiative e.V у Штутгарті Вікторія Вітренко.
Заповніть форму на онлайн-платформі. Це займе не більш як 15 хвилин.
Потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Лабораторія культурної трансформації» і конкурс «Воркшоп “Міжнародна культурна співпраця під час війни”».
Ми надішлемо посилання на Zoom-конференцію на пошту, на яку ви реєструвалися, вже 8 липня.
- Щоб відвідувачі отримали якісний фідбек від спікерів, ми обмежили кількість учасників воркшопу до 25 людей. Якщо ви не встигнете цього разу — не засмучуйтеся. Ви отримаєте перевагу при відборі на наступні воркшопи.