Термінова підтримка для мистецької та культурної спільноти

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Грант
Місце: Україна
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: Інший

Це можливість отримати негайну матеріальну допомогу для митців та професіоналів сфери культури, які опинилися у скрутному становищі через війну росії проти України. Організатори підтримають людей, які залишились в Україні і покриють їхні базові потреби в умовах окупації та релокації. 

Ініціативою опікується Київська бієнале — міжнародний форум сучасного мистецтва, знання і політики, який об’єднує виставкові проєкти і дискусійні майданчики. Це одна з тисяч можливостей ЄС для українців.

Детальніше про ініціативу

Я можу взяти участь?

Допомогу можуть отримати: 

  • незалежні представники сучасного візуального, музичного та перформативного мистецтва, для яких мистецтво є основною сферою зайнятості;
  • українські мистецькі резиденції, які приймають тих, хто евакуювався із зон бойових дій, щоб забезпечити членам культурної спільноти місце для життя та роботи;
  • невеликі документальні та художні проєкти про війну.
Що потрібно для участі?
  • Заповнена заявка: розкажіть про себе: свою ситуацію та потреби, на які ви плануєте витрати гроші. Не забудьте зазначити приблизну суму допомоги, яка вам потрібна.
  • CV або портфоліо.
  • Повні реквізити банківської картки. Інструкція з їх отримання тут.
Як подати заявку?

Заповніть онлайн-форму.

Заявки приймаються постійно. Організатори опрацьовуватимуть запити в режимі живої черги. 


Якщо у вас виникли запитання, пишіть на esi@kyivbiennial.org. Поставити питання можна українською та англійською мовами.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.