Learning Labs: гранти на творчі лабораторії для школярів
Це шанс зацікавити дітей творчістю завдяки спільному проєкту з середньою чи початковою школою. У вас буде 7 500 євро та дев’ять місяців на ініціативу, яка розповість школярам про роботу у сфері культури та креативного сектору й допоможе розвинути таланти.
Програмою опікується Creative FLIP, що співфінансується ЄС та консорціумом п’яти партнерів, який керується Goethe-Institut. Це одна з тисяч можливостей ЄС для України.
- 7 500 євро на оплату оренди та комунальних послуг, розробку та дизайн навчальних матеріалів, виробництво, фото- та відеодокументацію лабораторії, фінальний захід та інші витрати у рамках проєкту
- Воркшопи від Creative FLIP
- Рекламу навчальної лабораторії в соціальних мережах, а також можливість презентувати її Європейській комісії та іншим партнерам
- Членство у спільноті Creative FLIP та нетворкінг з іншими навчальними лабораторіями
- Шанс стати кращим проєктом, про який команда Creative FLIP розповість у підсумковому звіті
Learning Lab – це спільний проєкт організації зі сфери культури та креативних індустрій та початкової або середньої школи. Лабораторія має складатися із семінарів різних типів:
- My Career: знайомство з однією або декількома творчими професіями за допомогою презентацій, практичних сесій, відвідувань культурних та креативних хабів
- My School: спільний творчий проєкт зі студентами для їхньої школи, який презентують на фінальному заході
- My Idea: спеціальний семінар про важливість права інтелектуальної власності
Вам потрібно буде провести щонайменше десять семінарів: один про інтелектуальну власність та ще дев’ять про культурну роботу та творчість. Організація воркшопів за вами, але не забувайте долучати представників школи.
Організатори чекають на заявки від:
- культурних та молодіжних центрів;
- театрів;
- асоціацій;
- творчих центрів;
- коворкінгів;
- інших культурно-креативних організацій.
- Угода зі школою про співпрацю з навчальною лабораторією.
- Заповнена анкета з інформацією про культурну організацію та школу, яка бере участь у програмі.
- Опис концепції та плану навчальної лабораторії з поясненнями, чому організатори повинні підтримати ваш проєкт. Дізнайтеся більше про те, яким має бути проєкт, тут.
- Бюджет проєкту.
Ця анкета допоможе вам із заповненням заявки.
Заповніть та надішліть онлайн-форму. Мова заявки — англійська.
Результати будуть відомі вже 17 червня 2022 року. Журі відбере 15 навчальних лабораторій, які отримають підтримку.
- Організатори будуть зважати на відповідність проєкту темі програми, мотивацію та географію учасників, а також тип організації.
- Ви можете реалізувати проєкт з вересня 2022 року по травень 2023 року. Він повинен тривати від трьох до дев’яти місяців.