«Назустріч Європі! Екологія та сталий розвиток»: табір для підлітків 14-16 років

Сектор: Молодь
Тип: Програма
Місце: Міжнародний дитячий центр «Артек», Пуща-Водиця, Київська область
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: House of Europe: Французький інститут в Україні

Запрошуємо підлітків з усієї України в пригоду: на два тижні стати жителями екопоселення. 

Будемо вести здоровий спосіб життя, мінімізувати відходи й споживання енергії, сортувати сміття, піклуватися один про одного та природу. Оберемо для себе професії майбутнього та спробуємо як це — змінювати світ. Урбаністи, екоархітектори, науковці, екомитці, захисники лісу, екопідприємці, кліматичні активісти, дизайнери-ресайклери — знайдеться робота для кожного.

Щодня ми будемо дізнаватися більше про екологію, втілювати принципи сталого розвитку на практиці, знайомитися з розмаїттям мов ЄС, грати, дискутувати та дивитися фільми. Більше інтерактиву у додатку, який ми написали спеціально до таборів європейської молоді. 

Екопоселення розіб’ємо під Києвом, у міжнародному дитячому центрі «Артек», з 16 по 29 липня. Участь безплатна, але вам потрібно буде привезти дитину до табору та забрати додому. 

Приєднуйтеся — буде весело!

Як, офлайн табір у часи COVID-19?

Усі ми скучили за спілкуванням наживо, особливо після більш як року онлайн-подій через пандемію COVID-19. Тому табір європейської молоді пройде офлайн — з дотриманням усіх правил безпеки. 

Щоб діти залишалися здоровими протягом усієї зміни, попросимо їх регулярно вимірювати температуру, мити та обробляти руки антисептиком, тримати дистанцію, одягати маски під час масових заходів та повідомляти аніматорів, якщо вони відчують симптоми застуди. 

Безпека дітей — наш пріоритет. ‌Якщо‌ епідеміологічна ситуація‌ ‌у‌ ‌країні‌ погіршиться,‌ ‌ табір пройде онлайн у ті самі дати. 

Моя дитина може взяти участь?

Запрошуємо активних підлітків 14-16 років з усієї України, які переймаються майбутнім планети й хочуть на нього вплинути. 

Ми раді усім, особливо: дітям, яким довелося переїхати через конфлікт на сході України, мешканцям сіл та містечок. Ми також чекаємо на підлітків з інвалідністю та особливостями розвитку, якщо вони автономні. 

Що потрібно для участі?
  • Бажання дитини взяти участь. Попросіть її коротко розповісти про те, чому вона хоче приєднатися, та долучіть відео, аудіо, есе або малюнок на тему табору. 
  • Смартфон з будь-якою операційною системою. Дитині потрібно буде встановити наш додаток з іграми та квестами. 
Як ви будете оцінювати заявки?

Для нас важливо:

  • наскільки сильно дитина хоче взяти участь
  • де дитина живе: ми оберемо декілька учасників з кожної області України 
  • якої дитина статі: ми відбираємо однакову кількість хлопчиків та дівчаток

Участь у міжнародних таборах — це класний досвід і ми хочемо, щоб якомога більше дітей його отримали. Ми надамо перевагу тим, хто раніше не брав участь у подібних проєктах. 

Мешканці сіл та маленьких містечок і діти, яким довелося переїхати через конфлікт на Сході також отримують додаткові бали. 
 

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.