«Назустріч Європі! Толерантність та інклюзія»: табір для дітей 11-13 років

Сектор: Молодь
Тип: Програма
Місце: Міжнародний дитячий центр «Артек», Пуща-Водиця, Київська область
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: House of Europe: Французький інститут в Україні

Запрошуємо дітей з усіх куточків України у космічну подорож до табору європейської молоді. 

Тримаємо курс на всесвіт толерантності, де на нас чекає незвідана планета, яку ми облаштуємо як захочемо. Будемо виконувати завдання, отримувати бали й обмінювати їх на предмети для нашого полісу. У нас не буде місця нерівності та булінгу, натомість будуть пандуси для людей з інвалідністю, екологічні ініціативи й дбайливе ставлення до пам’яток культури. Як у будь-якій експедиції, без пригод та справжньої дружби не обійдеться.

Щодня ми будемо дізнаватися більше про толерантність та інклюзію, застосовувати знання на практиці, знайомитися з розмаїттям мов ЄС, дискутувати, грати та проявляти таланти. Більше інтерактиву в додатку, який ми написали спеціально до таборів європейської молоді. 

Вилітаємо 16 липня й повертаємося на землю 29 липня. Увесь цей час наша планета крутитиметься навколо міжнародного дитячого центру «Артек» під Києвом. Участь безплатна, але вам потрібно буде привезти дитину до табору та забрати додому. 

Приєднуйтеся — буде космос!
 

Як, офлайн табір у часи COVID-19?

Усі ми скучили за спілкуванням наживо, особливо після більш як року онлайн-подій через пандемію COVID-19. Тому табір європейської молоді пройде офлайн — з дотриманням усіх правил безпеки. 

Щоб діти залишалися здоровими протягом усієї зміни, попросимо їх регулярно вимірювати температуру, мити та обробляти руки антисептиком, тримати дистанцію, одягати маски під час масових заходів та повідомляти аніматорів, якщо вони відчують симптоми застуди. 

Безпека дітей — наш пріоритет. Якщо‌ епідеміологічна ситуація‌ ‌у‌ ‌країні‌ погіршиться, табір пройде онлайн у ті самі дати. 
 

Моя дитина може взяти участь?

Запрошуємо активних та допитливих дітей 11-13 років з усієї України. 

Ми раді усім, особливо: дітям, яким довелося переїхати через конфлікт на сході України, мешканцям сіл та містечок. Ми також чекаємо на учасників з інвалідністю та особливостями розвитку, якщо вони автономні. 
 

Що потрібно для участі?
  • Бажання дитини взяти участь. Попросіть її коротко розповісти про те, чому вона хоче приєднатися та долучіть відео, аудіо, есе або малюнок на тему табору. 
  • Смартфон з будь-якою операційною системою. Дитині потрібно буде встановити наш додаток з іграми та квестами. 
Як ви будете оцінювати заявки?

Для нас важливо:

  • наскільки сильно дитина хоче взяти участь
  • де дитина живе: ми оберемо декілька учасників з кожної області України 
  • якої дитина статі: ми відбираємо однакову кількість хлопчиків та дівчаток

Участь у міжнародних таборах — це класний досвід і ми хочемо, щоб якомога більше дітей його отримали. Ми надамо перевагу тим, хто раніше не брав участь у подібних проєктах. 

Мешканці сіл та маленьких містечок і діти, яким довелося переїхати через конфлікт на Сході також отримують додаткові бали. 
 

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.