Fixing the Future: конкурс ініціатив, що змінюють світ на краще

Сектор: Інший
Тип: Інший
Місце: Онлайн або Австрія
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: Інший

Це конкурс ініціатив, що пропонують рішення для позитивних змін у сферах освіти, харчування, охорони здоров‘я, клімату, культури, соціального сектору, технологій, економіки тощо. Ви можете податися з інноваційною ідеєю або проєктом, що вже існує. 
 
Серед винагород — участь у тренінгах, презентаціях, менторських сесіях та нетворкінгових подях Міністерства закордонних справ Австрії, Віденської академії мистецтв, Віденського центру архітектури і Технічного університету Граца. Також проєкти з усього світу будуть опубліковані на інтерактивній мапі
 
У конкурсу немає дедлайну, проте чим раніше ви подасте свою ініціативу, тим більше людей зможе про неї дізнатися. 
 
Конкурс проводить Міністерство закордонних справ Австрії спільно з радіо Ö1. Це одна з тисяч можливостей ЄС для України.
Дізнайтеся більше

Що я отримаю?
Ви можете здобути одну з наступних винагород: 
Я можу взяти участь?
Це конкурс для поодиноких агентів змін та організацій, що керують ініціативами, що мають на меті створити краще майбутнє. 
Що потрібно для участі?
  • Опис вашої ініціативи обсягом до 800 символів з посиланнями на ваш сайт або соціальні мережі. 
  • Відео-презентація тривалістю до трьох хвилин, в горизонтальному форматі, англійською мовою або з англійськими субтитрами. Підійдуть відео, відзняті на мобільний телефон.
Як подати заявку?
Завантажте відео на youtube чи vimeo і заповніть аплікаційну форму онлайн. 

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.