Гранти на створення соціальних шкільних підприємств
Це гранти для громадських організацій, що підтримують створення соціальних шкільних підприємств, де всі ролі виконуватимуть учні. Пошиття одягу та аксесуарів з вторинної сировини, вирощування зелені, виробництво компосту — підійде будь-яка діяльність, що не шкодить довкіллю та людям.
Ви отримаєте до 100 000 гривень на підготовчі заходи для школярів та вчителів, організацію повного циклу роботи підприємства, закупівлю матеріалів, обладнання чи програмного забезпечення. Дохід фірми треба спрямувати на розвиток школи й пізнавальні заходи для учнів, соціальні, екологічні та гуманітарні цілі.
Втілення проєкту має зайняти не більше чотирьох місяців у період з 1 квітня 2021 до 31 липня 2021.
Конкурс впроваджується Фондом Східна Європа спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.
Це одна з тисяч можливостей ЄС для України.
Дізнайтеся більше
- До 100 000 гривень для організації та підтримки одного або кількох соціальних шкільних підприємств при державних школах.
- Менторський супровід.
- Відвідування інших соціальних шкільних підприємств та обмін досвідом.
- малих міст чисельністю населення до 60 000 осіб та сільської місцевості;
- Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької, підконтрольних частин Донецької та Луганської областей.
- Заповнена аплікаційна форма.
- Логічна модель проєкту.
- Бюджет проєкту.
- Листи підтримки від закладів середньої освіти, на базі яких планується розвивати соціальне шкільне підприємство.
- Резюме ключових виконавців і тренерів.
Шаблони аплікаційної форми, логічної моделі та бюджету можна завантажити на сайті.
- Ви дізнаєтеся про результати конкурсу до 15 березня 2021.
- Очікується, що школи, які братимуть участь у конкурсі, оберуть курс «Соціальне шкільне підприємництво» як частину варіативної складової навчальної програми та використовуватимуть у роботі посібник «Соціальне шкільне підприємництво: твій перший стартап», схвалений МОН до використання в загальноосвітніх навчальних закладах.