Гранти мобільності

Гранти мобільності

 

Ми віримо у значущість професійного та креативного обміну між Україною і ЄС, адже це — нові горизонти, знайомства та ідеї. Розуміючи, що подорожі за кордон можуть дорого коштувати, особливо для жителів малих міст, ми пропонуємо гранти мобільності.

Грант мобільності профінансує вашу поїздку до ЄС для участі у професійних заходах. Ви отримаєте до 2 000 євро на коротку подорож або до 4 000 євро — на тривалий візит. Відвідуйте конференції та тренінги, робіть дослідження і презентації здобутків, працюйте над проєктами самостійно або спільно з європейськими колегами — навчайтеся новому і знайомтеся. Після повернення поділіться своїми враженнями з іншими. У такий спосіб ми разом зробимо внесок у розвиток українського суспільства.

Ми будемо повідомляти про нові можливості для отримання грантів мобільності в галузі культури та креативному секторі двічі на рік, для інших напрямків — щонайменше раз на рік. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити!

Це — для подорожей, про які ви мріяли

Гранти мобільності — для вас і ваших ідей. Ви подорожуєте самостійно і можете спланувати подорож так, щоб вона була корисною саме для вас. Ми підтримаємо будь-яку ідею, що допоможе вам отримати нові знання і познайомитися з фахівцями у країнах ЄС.

Це — для представників шести галузей, які ми підтримуємо

Гранти мобільності можуть отримати фахівці галузі культури та креативного сектору, освіти, медицини, соціального підприємництва, медіа та роботи з молоддю. Ми не зважаємо на назву вашої посади — має значення мотивація і докладний план подорожі. Молодий учитель сільської школи й очільниця департаменту культури змагатимуться за грант на рівних.

Це — для класних ідей, навіть якщо вони не вписуються у правила

Програма має обмеження: можна поїхати тільки до однієї країни, і подорож не повинна тривати довше, ніж чотири тижні. Утім, заради цікавої ідеї ми готові йти на поступки. Долучіть до заявки обґрунтування, і ми подумаємо, що можна зробити.

Це для тебе!

Обирайте можливість для себе і подавайтеся!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили 18 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.