Гранти мобільності

Гранти мобільності

 

Ми віримо у значущість професійного та креативного обміну між Україною і ЄС, адже це — нові горизонти, знайомства та ідеї. Розуміючи, що подорожі за кордон можуть дорого коштувати, особливо для жителів малих міст, ми пропонуємо гранти мобільності. Сподіваємося, що після повернення ви поділитеся досвідом з оточенням. У такий спосіб ми разом зробимо внесок у розвиток українського суспільства.

Грант мобільності — це ваш квиток на омріяний професійний захід у ЄС. Відвідуйте конференції та тренінги, знайомтеся з провідними експертами та колегами, робіть дослідження і презентуйте здобутки, працюйте над проєктами самостійно або спільно з європейськими колегами. Ми допоможемо із витратами на подорож та участь у заходах, щоб вам не довелося перейматися через гроші. Ви отримаєте до 2 000 євро на коротку поїздку або до 4 000 євро — на тривалий візит.

Ми будемо повідомляти про нові можливості для отримання грантів мобільності в галузі культури та креативному секторі двічі на рік, для інших напрямків — щонайменше раз на рік. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити!

Це — для подорожей, про які ви мріяли

Гранти мобільності — для вас і ваших ідей. Ви подорожуєте самостійно і можете спланувати подорож так, щоб вона була корисною саме для вас. Ми підтримаємо ваш план, якщо він допоможе отримати нові знання і познайомитися з фахівцями у країнах ЄС.

Це — для представників шести галузей, які ми підтримуємо

Гранти мобільності можуть отримати фахівці галузі культури та креативного сектору, освіти, медицини, соціального підприємництва, медіа та роботи з молоддю. Для нас важлива не назва посади, а мотивація і докладний план подорожі. Молодий учитель сільської школи та професорка університету мають однакові шанси отримати грант. 

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.