«Це була моя перша конференція такого рівня», — Віктор Жуковський про свою подорож за підтримки гранту мобільності

Віктор Жуковський — один із двадцяти семи освітян, що першими одержали гранти мобільності. Доцент кафедри прикладної математики Національного університету водного господарства та природокористування у Рівному вирушив до Мадриду, щоб презентувати здобутки на конференції Mathematics and Computers in Science & Engineering. Віктор поділився з нами враженнями від поїздки.

«Для викладача подорож за кордон є надто дорогим задоволенням, тож це була моя перша подія такого рівня. У конференції взяло участь 50 науковців з цілого світу. Я вперше був на заході, що зібрав представників стількох країн. Атмосфера була надзвичайно приємною та комфортною — жодних проблем зі спілкуванням.

Конференція показала, що наукові досягнення українців не гірші за доробки колег з інших країн. Ба більше, ми можемо досягти надзвичайних успіхів у галузях, що не потребують дорогого устаткування: математиці й комп’ютерній симуляції. Водночас маємо спільні проблеми: мотивації студентів і пошуку фінансування для проєктів. 

Грант мобільності — корисний інструмент, що дає змогу оприлюднити досягнення українських науковців на міжнародній арені, налагоджувати зв’язки й домовлятися про співпрацю. Долучення до міжнародної спільноти свідчить про визнання компетентності й мотивує до подальшої роботи».

Галерея

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.