73% учасників жінки
87 учасників живуть у сільській місцевості
28 учасників змушені були переїхати через конфлікт на Сході України
7 учасників мають інвалідність
під час роботи над проєктами, які ми підтримали грантами
під час таборів, де знайомилися та обмінювалися думками
під час онлайн-лабораторій та ідеятону «Хататон 2.0», де генерували рішення для найболючіших проблем
під час курсів, де вчилися у міжнародних експертів
Серія відео про людей, які пережили екстремальне насильство у XX столітті. Депортації, масові вбивства, переслідування НКВС та ув’язнення — п’ять героїв розповідають про особистий досвід. Проєкт реалізували в межах програми «Фокус на культуру» Львівської міської ради.
Перша онлайн-галерея про мистецьку спадщину гуцулів — від Заходу України до півночі Румунії. Проєкт досліджує літературу, музику, візуальне та ужиткове мистецтво через подкасти, тексти, фото та відео. Розповідаючи про гуцульських майстрів без прикрашання та романтизації, проєкт допомагає пізнати їх справжніми. Втілити проєкт допомагали «Коцюбинського, 10» та Фундація українських гуцулів у Румунії.
Проєкт про сучасні медіа та їхній вплив на людські взаємодії. Supermova — це хитросплетіння подкасту на YouTube, дописів у соцмережах і есе, які досліджують цифрову повсякденність. Щоб зібрати інформацію для подкасту, дніпровська журналістка спілкувалася з дослідниками з ЄС.
Блискучий переклад другого твору Джанет Вінтерсон українською. У цій книжці Європа часів наполеонівських війн стає місцем дії для зворушливого любовного роману. Наївний французький солдат Анрі закохується у таємничу венеціанку Віланель, навіть не здогадуючись, що у неї немає серця.
Роман «Пристрасть» входить у список Бі-Бі-Сі «100 романів, які створили сучасний світ».
«Кіноберег» — це табір для молоді, яка мріє про майбутнє в кінорежисурі. На два тижні учасники занурилися в драматургію, монтаж, композицію та режисуру, щоб наприкінці зняти власні короткометражні фільми на тлі морських пейзажів села Олександрівка.
Нова технологія, що вивела в доповнену реальність не намальовані комп’ютерні моделі, а відео зі справжніми танцівниками. Глядачі можуть насолоджуватися тривимірними виставами вдома — для цього потрібен лише сучасний смартфон і ноутбук. Проєкт створений завдяки грантам хататону Hack The Culture — нашого спільного проєкту з Goethe-Institut в Україні.
Проєкт досліджує поняття «свій/чужий» у сучасному світі. «Як ми обираємо своїх людей?» — запитує Антон. Він проводить напівжартівливе дослідження, ставить танцювальний перформанс і створює мультимедійну інсталяцію, але так і не знаходить відповіді.
Створити проєкт Антону допоміг драматург Post Theatre у Берліні Макс Шумахер.
Стали співорганізаторами форуму/воркшопу «Золоті ворота. Район сучасної культури» — події департаменту культури КМДА та спільноти Золотих воріт. Ми привезли трьох провідних фахівців з організації культурних районів з Німеччини та Великої Британії до Києва.
Підтримали «Літературу на експорт» — спільний проєкт з Книжковим Арсеналом, який має на меті зацікавити іноземних літагентів українською книжкою та дати можливість видавцям з України експортувати літературу за кордон.
Стали партнерами EXTRA SOUND 2021 — програми Українського інституту, яка має на меті представити українських музикантів на ключових музичних подіях за кордоном.
Розвивали «Заправку» — спільну ініціативу з Українським культурним фондом та Українським інститутом, започатковану для інтеграції українських мистецьких резиденцій у глобальний контекст.
17 742 євро ми виділили на антикризові гранти для випускників
17 проєктів випускників від медіапроєкту про українські та німецькі села до платформи для урбаністичних дискусій
3 зустрічі спільноти у Дніпрі та онлайн
Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.
95% учасників порадили б наші програми іншим
Напрацьовані матеріали вже використовую, щоб розробити стратегію школи. Сьогодні я маю чітке уявлення, з чого почати, які інструменти обрати, як оцінити результати та, найперше, навіщо все це робити.
Працюючи над подкастом за підтримки грантів на персональні проєкти, я здобула нові знання, розширила нетворк і підсилила персональний бренд. І, якщо чесно, дуже весело провела час.
Онлайн-лабораторія для медиків — це інформативна та корисна програма для кожного, хто працює в неонатальному відділенні. Очікування справдилися на 200%.
На тренінг йшов з думкою про закриття бізнесу. Зараз планую стабілізувати «хворого» та дати життя новому проєкту.
Проєкт «Zurich 2021: про Поліну Райко мовою коміксу» став одним з найкращих кейсів у нашій практиці. І результат, і процес, і взаємодія з House of Europe перевищили всі очікування.
Онлайн-лабораторія повністю задовольнила мої потреби у знаннях з питань інклюзивної освіти та ознайомила з теоретичним і практичним досвідом закордонних експертів.
Щоб вчасно здати якісний проєкт, потрібно витратити багато зусиль. Та навіть попри це, гранти на персональні проєкти — неймовірна можливість зрости професійно та отримати відгук про свою роботу.
Після тренінгу я стала більш впевнена в нашому бізнесі. Я маю бачення і чіткий план, як ефективніше розвивати продакшн.