Young European Ambassadors

Сектор: Молодь
Тип: Інший
Місце: Україна
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: EU NEIGHBOURS east` project

Це можливість для молодих лідерів думок, що мріють стати амбасадорами ЄС серед однолітків. Щоб у вас це добре виходило, програма передбачає безліч можливостей для прокачування лідерства, волонтерства та навичок, що знадобляться на роботі. 

Щокварталу до мережі 700 молодих людей з 33 країн Європи долучаються нові амбасадори. Подайте заявку вже зараз, щоб бути серед них. 

Це — одна з багатьох можливостей ЄС для українців в рамках проєкту EU NEIGHBOURS east.

Дізнайтеся більше

Що я отримаю?
 • Подорожі до країн ЄС та Східної Європи на Форуми європейської молоді, конференції Східного партнерства, воркшопи та інші події 
 • Регулярні практичні онлайн-воркшопи від урядовців, дипломатів, журналістів, представників брендів та громадських організацій з ЄС
 • Участь у мережі 700 активних підлітків, що можуть поділитися досвідом та секретами участі в Erasmus+, стажуваннях та інших проєктах ЄС
 • Активну спільноту в онлайні та офлайні: долучайтеся до воркшопів, ідеятонів, вікторин, ярмарок, Днів Європи, дебатів в інстаграмі, онлайн-бінго, кампаній у соціальних мережах та інших подій
Я можу взяти участь?
У амбасадори приймають молодь 16-26 років з України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії та Молдови, що:
 • добре знає англійську мову;
 • має сильні комунікаційні навички;
 • прагне ділитися знаннями та інформацією з однолітками;
 • готова придумавати, створювати й брати участь у громадських проєктах у своїй країні. 
Що потрібно для участі?
 1. 1. Перший етап. Заявити про бажання долучитися до мережі амбасадорів. Заповніть коротку Google-форму і зачекайте, поки з вами зв’яжеться представник програми. 
 2. 2. Другий етап. Заповнити аплікаційну форму, взяти участь у менторській програмі та пройти короткий тест про ЄС та Східне партнерство. Один з пунктів аплікаційної форми — мотивація. Вам потрібно буде розказати, чому ви хочете стати амбасадором у письмовій формі або у форматі відео (1-3 хвилини).
 3. 3. Третій етап. Дочекатися, поки вашу кандидатуру ухвалять представники EU NEIGHBOURS east, Європейської комісії та Делегації ЄС в Україні. 
Як подати заявку?
Заповніть коротку Google-форму і зачекайте, поки з вами зв’яжеться представник програми. 
Зверніть увагу
 • Ви не можете брати участь у міжнародних поїздках, доки вам не виповниться 18 років. Не засмучуйтеся, онлайн-активності та події всередині країни ніхто не відміняв. 
 • Це волонтерський проєкт. Організатори потурбувалися, щоб він не заважав навчанню та роботі й зробили умови гнучкими. 
 • Якщо вам без одного місяця 16 років, ви вже можете податися на участь у програмі.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.