Разом до зеленого майбутнього: онлайн-конкурс для підлітків

Сектор: Молодь
Тип: Інший
Місце: Онлайн
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: Інший

Це онлайн-конкурс для підлітків, що живуть у прикордонних регіонах України, Польщі й Білорусі. Конкурс організований Програмою транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» до Дня європейського співробітництва. 

 

Тема конкурсу — збереження планети. Програма працює над захистом природи прикордонних територій і без вашої допомоги не впоратися. Використайте уяву: створіть екологічну кампанію і поширте її серед людей. За зусилля отримаєте круті призи. 


Більше інформації

Що я отримаю?
  • Унікальний мерч та гаджети
  • Ваше ім’я у списку переможців на сайті й фейсбуці Програми
Я можу взяти участь?

Організатори чекають на індивідуальні й групові (до чотирьох людей) заявки від:

  • підлітків 12-16 років;
  • що живуть в Україні (Волинська, Львівська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська, Івано-Франківські області), Польщі (Підляське, Люблінське, Підкарпатське, частково Мазовецьке воєводства) й Білорусі (Гродненська, Берестейська, Мінська, Гомельська області).
Що потрібно для участі?
  • Придумати концепцію екологічної ініціативи, що покращить стан природи у прикордонній зоні — опис до 1 сторінки
  • Підготувати відеопрезентацію ініціативи — відео до 1 хвилини
  • Намалювати або створити у графічному редакторі дизайн білборду, що мотивує людей вести екологічний спосіб життя — зображення високої якості у форматі JPG або PDF
Як подати заявку?
Заповнити аплікаційну форму та відправити на електронну пошту представництва Програми у вашій країні. Для України — lviv@pbu2020.eu.
Які етапи конкурсу?

Конкурс відбувається у два етапи: 

1. На першому етапі вам потрібно виконати завдання з аплікаційної форми. Організатори переглянуть проєкти й оберуть тих, хто пройде до наступного етапу змагання. Результати цього відбору оголосять на сайті й фейсбуці Програми. 

2. На другому етапі змагання переміститься до Фейсбуку. Вам потрібно опублікувати проєкт у себе на сторінці та поширити його серед друзів. Виграє той, хто отримає найбільше репостів.

Зверніть увагу
  • Одна людина може подати лише один проєкт на конкурс. 
  • Одна команда може подати лише один проєкт на конкурс.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.